Csatlakozzon hozzánk és ragadja meg a lehetőséget, hogy a jövő részévé válhasson a Samsung SDI vállalattal, mely piacvezető a kreatív technológiák fejlesztésében. Ideális jelöltünket gyárunk adminisztrátor csapatába várjuk, mely elektromos autókba gyárt akkumulátorokat Gödön.

TERMELÉSI ADMINISZTRÁTOR

Feladatok:

  • termelési – gyártási folyamatok adminisztrációs feladatainak ellátása,
  • iratok, egyéb dokumentumok szakszerű kezelése, tárolása,
  • szabadság nyilvántartás, munkaidő nyilvántartások nyomon követése, vezetése,
  • általános adminisztratív feladatok ellátása.

Elvárások:

  • minimum középfokú végzettség,
  • tisztatérben való munka vállalása (munkaruhát a vállalat biztosítja),
  • minimum alapfokú angolnyelv-tudás,
  • MS Office és kiváló Excel ismeretek,
  • pontosság, precizitás.

Előnyt jelent:

  • Ukránnyelv-tudás

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem (alapbér és bónuszok),
  • béren kívüli juttatás – meleg étkezési lehetőség,
  • oktatások, képzések,
  • vállalati busz / bejárás támogatása,
  • modern munkakörnyezet.

Bejáráshoz ingyenes buszjáratokat biztosítunk az alábbi útvonalakon:

    Budapest – Dunakeszi – Göd
    Kétbodony – Romhány – Szátok – Tereske – Érsekvadkert – Patak – Nagyoroszi – Borsosberény – Rétság - Szendehely – Szendehely Katalinpuszta – Kosd – Göd
    Gödöllő – Mogyoród – Fót – Veresegyház – Őrbottyán – Vácrátót – Csörög – Sződ – Sződliget – Göd
    Szob – Zebegény – Nagymaros – Kismaros – Verőce – Vác – Sződliget – Göd

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adatrögzítő
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Alapfok/társalgási szint

Munkavégzés helye:

Göd

Önéletrajzát kérjük, küldje el a „Jelentkezem” gomb megnyomásával.