A Flex Magyarországon 6 telephelyen – Zalaegerszegen, Sárváron, Tabon, illetve Budapesten, Pátyon és Gyálon– közel 10.000 munkavállalót foglalkoztat. Budapesti gyáregységünk csapatába keresünk az alábbi pozícióba munkatársat:

Termelési Adminisztrátor

A legfontosabb feladataid a következők lesznek:

  • A műszakra vonatkozó adminisztráció pontos ellátása
  • Együttműködés a HR Osztállyal, operations adminisztrátorokkal valamint a társosztályok vezetőivel
  • Meeting összefoglalók készítése
  • Túlórák megszervezésében aktív segítségnyújtás
  • Munkakidőkeret egyenleg nyomonkövetése
  • Óránkénti termelési riportok készítése
  • Adatfelvitel különböző rendszerekbe
  • Kapcsolattartás a Customer Service-el

A munkakör betöltéséhez szükséges:

  • Felhasználó szintű számítógép és szoftver ismeretek (Microsoft Office – Excel, Word, Outlook)
  • Pontos, precíz, önálló munkavégzés
  • Megbízhatóság
  • Irodai munkarend vállalása
  • Alapszintű angol nyelvismeret
  • Középfokú végzettség

Amiért érdemes nálunk dolgoznod:

  • alapfizetésen felüli juttatások: cafeteria, havi bónusz;
  • professzionális, modern munkakörnyezet;
  • szakmai fejlődési lehetőség;
  • jó hangulatú és összetartó csapat.

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • Gyártás, Termelés
  • Operátor

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Alapfok/társalgási szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

Kérjük, kattintson a "Jelentkezem" gombra, illetve érdeklődjön a 06 80/205-192-es telefonszámon.