Technoflex Hungary Kft.
Munkatársat keresünk

Termeléselőkészítési csoportvezető

pozícióba.
Osztrák tulajdonú, soproni székhelyű, folyamatosan fejlődő műanyagipari csomagolóanyag-gyártó vállalkozás

Főbb feladatok, munkák:

  • A termeléselőkészítési csoport vezetése
  • A heti fólialehívások ellenőrzése és jóváhagyása
  • Hosszú és rövid távú termeléstervezés, szállítási határidők egyeztetése, gépek és gépcsoportok kapacitástervezése
  • Gyártás folyamatos ellenőrzése
  • Napi jelentések elkészítése a cégvezetés felé
  • Utókalkulációknál hibaanalízis készítése, okok kivizsgálása a társterületek bevonásával
  • Fóliareklamációk kezelése
  • Saját terület szabadság tervezése
  • Emberi erőforrás tervezés, koordináció
  • Csomagoló-és segédanyagok beszerzése, ellenőrzése, készlet nyomonkövetése, a megrendelés és a szállítás összehasonlítása
  • Részvétel a reklamációs megbeszéléseken
  • Részvétel a beszállítók éves értékelésén

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Min. középfokú végzettség (érettségi)
  • Szakmai tapasztalat (1-3 év)
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Elkötelezettség
  • Szervezőkészség és analitikus gondolkodás
  • Német nyelvtudás szóban és írásban

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Felsőfokú végzettség
  • Gyártásban szerzett tapasztalat
  • Termelésirányításban szerzett tapasztalat
  • Műszaki végzettség
  • Gyártási technológiák ismerete
  • Angol nyelvtudás

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Gyártás technikus
  • Termelésirányítás

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Német (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

Mobiltelefon, Cafeteria

Munkavégzés helye:

9400 Sopron, Vándor Sándor utca 5.

Jelentkezés gombra kattintás után kérem csatolja magyar és német nyelvű önéletrajzát.