PORTALL 2000 Kft.
Munkatársat keresünk

Termelés vezető

pozícióba.
Cégünkben alumínium nyílászáró gyártás  és beépítés történik magyar és  német nyelvterületű piacokra, Kisvállalkozásunk korszerű gépekkel van felszerelve, rendelkezik termelésirányító szoftverekkel valamint vállalat irányítási rendszerrel, Jelenlegi állományunk 12 fő, aminek a bővítését tervezzük. 26 éve működő, stabil pénzügyi helyzetű cég vagyunk. Lehetőséget látunk a bővítésre és ehhez keresümk munkatársat,

Főbb feladatok, munkák:

Nyílászáró gyártási és beépítési feladatok szervezése, elvégeztetése. Termelés előkészítési munkák felügyelete. Munkafeltételek biztosítása üzemben és beépítési helyszíneken. Kapcsolattartás megrendelőkkel. Termék dokumentációk elkészíttetése.

Az álláshoz tartozó elvárások:

Középfokú műszaki vagy építőipari végzettség és tapasztalat. Vezetői készség és tapasztalat. Jó kommunikációs készség. Megfelelő referenciák.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

nyelvtudás (német vagy angol)

Amit kínálunk:

#szakmai fejlődés és kihívások, #versenyképes bérezés, #modern gyártási technológiák, #jó csapat, #igényes környezet,

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Építőipar, Ingatlan vezető
  • Gyártás, Termelés
  • Gyártás, Termelés vezető

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

Céges autó, Mobiltelefon, Szakmai tréningek

Munkavégzés helye:

Rugalmas munkavégzési hely - Vas megye

Önéletrajzzal motivációs levéllel