Az Eaton Corporation széleskörű termék- és szolgáltatáskörrel segíti vevőit épületek, repülőgépek, teher- és személygépjárművek, gépek és teljes vállalkozások energiagazdálkodásában. Amerikai tulajdonú vállalatunk megközelítőleg 95,000 munkavállalót foglalkoztat és több, mint 175 országban értékesíti termékeit. Az Eaton Magyarországon két telephellyel van jelen. Győri gyárunk 2008 óta állít elő ipari olvadó biztosítékokat, 2015 nyarán pedig budapesti Business Centerünk is megkezdte működését. További információ: www.eaton.com.

Termelés támogató technológus (elektromos alkatrészgyártás)

Feladatok:

  • a gépbeállítók és a területen dolgozó operátorok szakmai/műszaki támogatása,
  • a gépbeállítási és géphasználati utasítások elkészítése, frissítése,
  • javaslattétel a berendezések hatékonyságának és munkabiztonságának fejlesztésére,
  • a termelést kiszolgáló berendezések folyamatos rendelkezésre állásának, hibaelhárításának biztosítása,
  • a termelési területre érkező új berendezések használatának teljeskörű elsajátítása,
  • beszállítókkal történő műszaki egyeztetés

Előny:

  • 3D modellező program ismerete (SAP, Solidworks)
  • Angol alapszintű nyelvtudás

Elvárások:

  • Ipari szakiskolai középfokú végzettség (pl. villanyszerelő, elektrotechnikus, finommechanikai műszerész, műszerész technikus, szerszámkészítő, mechatronikai technikus),
  • Legalább 3 év termeléstámogatásban szerzett munkatapasztalat,
  • MS Office ismerete
  • Önállóság, Precizitás, Megbízhatóság,
  • Jó elemző- és problémamegoldó készség,
  • Kreatív megoldásokra való törekvés.

Juttatások:

  • Versenyképes bérezés
  • Éves br. 420.000 Ft Cafetéria
  • Több műszakos munkarend
  • Bejárás támogatás
  • Kedvezményes sportolási lehetőség
  • Hosszutávú munkalehetőség
  • Kultulrált munkakörnyezet

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Műszerész
  • Villanyszerelő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Győr

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.