MELECS EWS GmbH MAGYARORSZÁGI FIÓKTELEPE

A MELECS Csoport elektronikai berendezések és rendszerek gazdaságilag sikeres fejlesztője és gyártója.

Az ausztriai telephelyek – Siegendorf, Bécs, Lenzing mellett a MELECS a kínai Wuxiban, a mexikói Queretaroban és a magyarországi Győr városában is rendelkezik üzemekkel. A győri telephelyen autóipari elektronikai termékek hátsó LED lámpák, szenzorok, és háztartási elektronikai berendezések elektromos vezérlő- és tápellátó egységeinek gyártása történik. Főbb alkalmazott technológiák: SMT, THT, hullámforrasztás és kézi összeszerelés.

Bővülő csapatunkba

Termelés támogató technikus

munkatársat keresünk.

Főbb feladatok, munkák:

    • A gyártósori berendezések hibáinak gyors és hatékony javítása
    • Operatív karbantartási tevékenységek elvégzése
    • Megelőző karbantartás elvégzése, dokumentálása
    • Áramköri teszterek karbantartása, javítása, hibaelhárítása
    • Forrasztó berendezés és szállítórendszerek karbantartása, javítása

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Analitikus gondolkodás, jó problémamegoldó képesség
    • Rugalmasság, jó tanulási készség
    • Lehetsz pályakezdő is!
    • Műszaki beállítottság

Amit kínálunk:

    • Együtt dolgozni dinamikus, motivált munkatársakkal és vezetőkkel
    • Saját elképzelések megvalósítása
    • Karrierlehetőség
    • Versenyképes fizetés, SZÉP-kártya, bónusz, 100%-os útiköltség térítés Győrön kívüli lakhely esetén
    • Kiszámítható munkarend, fizetett szünetek
    • Jó munkakörülmények: megfelelő hőmérséklet, világítás, munkaeszközök

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Gyártás technikus
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

9027 Győr, Berkenyefa sor 9.

Egyéb juttatások:

éves bónusz / mozgóbér, cafeteria, szakmai tréningek

Amennyiben részt kívánsz venni a cég jövőjének alakításában, és érdekel a fenti pozíció, kérjük,csatold fényképes önéletrajzodat magyar és angol/vagy német nyelven.

Várjuk jelentkezésedet!

Látogass el Facebook oldalunkra is!