Termelés/gyártás szervező

ALU-REDŐNY Kft

Mogyoród

A 27 éves ALU-REDŐNY Kft.

árnyékolástechnikai üzemébe

keres az alábbi feltételekkel:

Főbb feladatok, munkák:

  • Termelés megszervezése figyelemmel a határidőkre és a minőségi követelményekre
  • Részlegvezetők munkájának összefogása, gyártási folyamatok irányítása (kapacitás tervezés, technológiai felügyelet)
  • 12-15 fős munkaerő tervezése, beosztása
  • A folyamatos munkavégzés személyi és tárgyi feltételeinek valamint a minőségi termék-előállítás feltételeinek biztosítása
  • A termelési részlegeket és a gyártást érintő utasítások és minőségügyi dokumentumok készítése és karbantartása;
  • Az anyag- és szerszámfelhasználás, a munkaidő, a biztonsági- és környezetvédelmi előírások betartásának folyamatos ellenőrzése a termelésben
  • Gépek, berendezések műszaki állapotának figyelemmel kísérése, javíttatása
  • Beszámolók, jelentések készítése a vezetőség felé
  • Beszerzések jóváhagyása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Szakirányú legalább középfokú műszaki végzettség
  • Legalább 5 éves szakmai tapasztalat hasonló területen
  • Terhelhetőség, dinamikusság, teljesítményorientáltság
  • Lelkiismeretes, precíz, pontos munkavégzés
  • Döntési képesség, határozott, céltudatos személyiség
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Felelősségteljes, kihívásokkal teli munkát
  • Versenyképes juttatási csomag (alapbér, mozgóbér, cafetéria, munkába járási költségtérítés, meleg ebéd)
  • Hosszútávú munkalehetőséget

Munkavégzés helye, időtartama:

  • Mogyoród
  • teljes munkaidőben

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Projektmenedzsment
  • Gyártás, Termelés vezető

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el fényképes önéletrajzát a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva, fizetési igénye megjelölésével.

Mogyoród