Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Karrier az Audinál

Termékvizsgáló hegesztési ismeretekkel - Karosszériaüzem

Innovatív munkakörnyezet, változatos feladatkör

Másnak csak munka. Nekünk szenvedély.

Hight-tech munkakörnyezet, prémium termékek - munkatársainknak lehetőséget biztosítunk arra, hogy kreatív ötleteikkel könnyebbé, hatékonyabbá tegyék mindennapi munkájukat, munkakörnyezetüket pedig igyekszünk egyszerre inspirálóvá és biztonságossá tenni. A Győrben gyártott motorok, autók világszintű elismertsége közös öröm számunkra.

Köszönhetően az izgalmas feladatköröknek, a fiatalos munkahelyi hangulatnak és a korszerű ergonomikus berendezéseknek, az Audi Hungaria olyan hely, ahová a munkatársak szívesen járnak dolgozni.

Következő feladatok várnak Önre

  • Előírásban szereplő mérések, ellenőrzések elvégzése
  • Karosszérialemek gyártásánál minőségi ellenőrzések elvégzése
  • Minőségi hibák ledolgozásában történő aktív részvétel
  • Minőségi hibák dokumentálása

Ön az ideális jelölt, ha

  • Középfokú fémipari végzettséggel vagy érettségivel rendelkezik
  • Minősített hegesztői végzettséget igazoló dokumentummal rendelkezik
  • Jártas hegesztésben
  • Tud műszaki rajzot olvasni
  • Képes a minőségi munkavégzésre
  • Szeret csapatban dolgozni
  • Vállal többműszakos munkarendet

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • lemezmegmunkálásban szerzett tapasztalat (vágás, hajlítás, forrasztás)

Amit kínálunk:

Stabil, hosszútávú munkalehetőséget és versenyképes juttatási csomagot kínálunk munkatársainknak. Nemcsak az alapbér és a teljesítményfüggő mozgóbér, hanem a 13. havi bérkifizetés, a nyereségtől függő prémium-kifizetés és széleskörű béren kívüli juttatások is vonzóvá teszi vállalatunkat. Emellett középfokú végzettségű kollégáink számára kedvezményes szálláslehetőséget, illetve műszakrendhez igazodó buszjáratokat biztosítunk. Tudjon meg többet arról, hogy miért érdemes hozzánk csatlakozni!

Ha többet szeretne tudni

Munkavégzés helye: Győr, 9027 Audi Hungária út 1.

Kezdés időpontja: azonnal

Referencia kód: GYDP12334

Pályázati rendszerünket
érintő kérdéseivel kérjük hívja
Karriervonalunkat a
+36 96 66 8888-as
telefonszámon!

Kapcsolattartó személy:

Bedők Fanni
+36 96 66 4602

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
1 db szavazat
Állás, munka még: AUDI HUNGARIA Zrt.>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Termékvizsgáló hegesztési ismeretekkel - Karosszériaüzem
  • Hirdető cég: AUDI HUNGARIA Zrt.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Győr-Moson-Sopron megye
  • Város: Győr
  • Feladatok: Előírásban szereplő mérések, ellenőrzések elvégzése Karosszérialemek gyártásánál minőségi ellenőrzések elvégzése Minőségi hibák ledolgozásában történő aktív részvétel Minőségi hibák dokumentálása
  • Elvárások: Középfokú fémipari végzettséggel vagy érettségivel rendelkezik Minősített hegesztői végzettséget igazoló dokumentummal rendelkezik Jártas hegesztésben Tud műszaki rajzot olvasni Képes a minőségi munkavégzésre Szeret csapatban dolgozni Vállal többműszakos munkarendet
  • Elvárt végzettség: Szakiskola / szakmunkás képző
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
  • Feladás dátuma: 2017-10-16
  • Értékelés: 5
  • Értékelők száma: 1