Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
swepro Kft.
Sűrített levegővel működő (pneumatikus) fúvókák, szerszámok forgalmazásával foglakozunk. Közvetlenül a végfelhasználó cégek részére értékesítünk. Cégünk egy nemzetközi vállalatcsoport része.

Terméktanácsadó

Főbb feladatok, munkák:

  • Termékeink megismertetése partnereinkkel, tanácsadás a termékek felhasználására vonatkozóan. A munkavégzés irodában történik, telefonon és Emailben tartjuk a kapcsolatot ügyfeleinkkel. Alkalmanként személyes ügyféllátogatás is történik. Az ügyfeleinkkel kialakított hosszútávú kapcsolat hosszú távú jövedelmet garantál.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Jó kommunikációs készség telefonon is. Képesség önálló munkavégzésre.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Gyártó üzemekben használt pneumatikus termékek ismerete.
  • Angol nyelv kommunikáció szintű ismerete

Amit kínálunk:

  • Egyműszakos munkarend
  • Magas fix fizetés
  • Teljesítmény arányos jutalék
  • Folyamatos továbbképzés, alkalmanként külföldi üzemekben
  • Dinamikusan fejlődő válllakozás tagja lesz

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs
  • Kereskedelmi munkatárs
  • Mérnök, Műszaki értékesítő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Székesfehérvár, Palotai utca 25. III/fsz.1.

Egyéb juttatások:

cafeteria

Letöltendő dokumentum:|Jelentkezés módja:

  • A "Jelenkezem" gombra kattintás után küldje el fényképes magyar nyelvű önéletrajzát.
  • A hirdetés adatai:
    • Pozíció neve: Terméktanácsadó
    • Rövid pozíció név: Terméktanácsadó
    • Hirdető cég: swepro Kft.
    • Elsődleges kategória:
    • Terület: Fejér megye
    • Város: Székesfehérvár
    • Feladatok: Termékeink megismertetése partnereinkkel, tanácsadás a termékek felhasználására vonatkozóan. A munkavégzés irodában történik, telefonon és Emailben tartjuk a kapcsolatot ügyfeleinkkel. Alkalmanként személyes ügyféllátogatás is történik. Az ügyfeleinkkel kialakított hosszútávú kapcsolat hosszú távú jövedelmet garantál.
    • Elvárások: Jó kommunikációs készség telefonon is. Képesség önálló munkavégzésre.
    • Elvárt végzettség: Középiskola
    • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
    • Egyéb juttatások: cafeteria
    • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
    • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
    • Feladás dátuma: 2018-01-22
    Állás, munka még: swepro Kft.>