SDA DMS Zrt.
  • Az SDA DMS Zrt. egy cégcsoport tagja, ami több mint 15 éve szállít egyedi szoftvereket és komplex informatikai megoldásokat, elsősorban magyarországi partnerei számára.
  • Terméktámogató/support

    Főbb feladatok, munkák:

    • Ügyfelek igényeinek fogadása és rögzítése, segítségnyújtás a felmerült problémák elhárításában
    • Szoftver funkcióinak tesztelése
    • Felhasználói dokumentációk készítése
    • Szoftver funkcionalitásainak oktatása

    Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Jó kommunikációs készség
    • Ügyfél-centrikus gondolkodásmód
    • Számítástechnikai ismeretek (Word, Excel, Outlook, PowerPoint)
    • Rugalmasság, önálló munkavégzés
    • Felsőfokú végzettség
    • Megbízható, igényes munkavégzés
    • Tanulási, fejlődési igény, készség.

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • Iratkezelésben való jártasság (iratok iktatása, rögzítése, irattárazása, postázása)
    • Hasonló területen (terméktámogatás) szerzett tapasztalat
    • Oktatásban szerzett tapasztalatKözigazgatás területén szerzett tapasztalat.

    Amit kínálunk:

    • Jó csapat
    • Támogató légkör
    • Rugalmas feladatkezelés
    • Stabil, hosszú távú munkalehetőség.

    Állás, munka területe(i):

    • IT programozás, Fejlesztés
    • Tesztelő, Tesztmérnök
    • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
    • IT support, Helpdesk
    • Projektmenedzsment
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Munkavégzés helye:

    Budapest, XI. kerület

  • Amennyiben úgy gondolja, hogy a fenti elvárások illenek Önre, s szívesen lenne tagja egy biztos háttérrel rendelkező és dinamikusan fejlődő vállalatnak, küldje el fényképpel ellátott szakmai önéletrajzát, fizetési igény megjelölésével.