„Ha érdemes valamit csinálni, akkor azt érdemes kiválóan csinálni!„
Hovány Márton

6 világmárka. Több, mint negyed évszázados szakmai tapasztalat. Több, mint 60.000 elégedett ügyfél.

Ha úgy érzed, hogy valami újra, jobbra vágysz vagy eljött a váltás ideje és szeretnél egy vidám, lendületes, az ügyfél-elégedettség mellett 100%-ban elkötelezett csapatban dolgozni, jelentkezz Magyarország egyik legismertebb és legelismertebb autókereskedelmi cégcsoportjának újonnan nyílt budaörsi Mercedes-Benz márkaképviseletébe

termékszakértő

munkakörbe.

Milyen feladatok várnak Rád?

  • Bemutatja az ügyfeleknek a különböző Mercedes-Benz modellek műszaki és termék tulajdonságait, felszereltségeit, felkelti érdeklődésüket ezek iránt és megismerteti őket az újításokkal illetve azok minden részletével
  • Ismeri és használja a mai digitális eszközöket a munkájában
  • Ügyfél és igényfelmérést készít az értékesítési folyamat megkezdéséig
  • Tesztvezetéseket végez, eközben az egyes modellek sajátosságaira rámutatva lelkesíti az ügyfeleket a márka és termék iránt
  • Részletes és alapos szaktudásával támogatja az értékesítési tanácsadó munkáját
  • Intenzív önképzéssel folyamatosan bővíti szakmai ismereteit az új termékre, felszereltségekre és a műszaki újításokra vonatkozóan
  • Maximális ismeretanyaggal rendelkezik a márka összes magas szintű szolgáltatásáról
  • Tanácsadás a márka teljes termék és szolgáltatás portfóliójáról
  • Segít a gépkocsi szakszerű átadásában

Te vagy az ideális jelölt, ha:

  • Minimum középfokú végzettséged van
  • Rendelkezel ügyfelek részére nyújtott tanácsadási, konzultációs tapasztalattal a prémium kategóriás termékek, szolgáltatások értékesítésében
  • Kifejezetten ügyfélközpontú a hozzáállásod, rendkívül jó a kapcsolatteremtő képességed és kiváló kommunikációs készséggel rendelkezel
  • Lelkes vagy és elkötelezett a Mercedes- Benz márka felé
  • Kitűnő csapatjátékos vagy
  • Erős empatikus készséged van az ügyféligények és elvárások felderítésében
  • Idegen nyelvtudásod tárgyalóképes (angol és/vagy német nyelv)
  • Érzékeny és fogékony vagy az új technológiákra, trendekre, innovációkra
  • B - kategóriás jogosítványod van

Amit előnyben részesítünk:

  • B kategóriás jogosítvány
  • Budaörsi vagy környékbeli lakhely

Amit kínálunk Neked:

  • Munkatársaink széleskörű és folyamatos szakmai képzésben részesülnek a Mercedes-Benz teljes modellpalettájáról
  • Stabil munkalehetőség
  • Versenyképes jövedelem

Egyéb információ az állásról:

  • Munkavégzés helye: Budaörs, Mercedes-Benz Hovány / Hovány Prémium Automotive Kft.

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs
  • Key Account Manager
  • Mérnök, Műszaki értékesítő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül bármelyik:

  • Angol - Felsőfok/tárgyalóképes szint
  • Német - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budaörs, Ady Endre u. 40.

Ha a legjobb vagy, vagy szeretnél az lenni és ezért hajlandó vagy intenzíven fejlődni, jelentkezz hozzánk!