A Tech People egy európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett technológiai szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.

Az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

TERMÉKMÉRNÖK / PRODUCT ENGINEER (PNY-2649)

Főbb feladatok, munkák:

  • A vállalat és a vevő közötti kommunikáció elősegítése, műszaki követelmények meghatározása;
  • Vevői változások bevezetésének a koordinálása;
  • Dokumentációk létrehozása az új termékek bevezetésével kapcsolatban;
  • Társosztályokkal való kapcsolattartás, termékbevezetési folyamatok irányítása;
  • Termékekkel kapcsolatos adminisztráció elvégzése;
  • Javító intézkedések bevezetése.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség;
  • 2 év elektronikai termékgyártásban szerzett tapasztalat;
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás;
  • Jó problémamegoldó készség.

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Termékfejlesztés, tervezés
  • Mérnök
  • Villamosmérnök

Munkavégzés helye:

Tatabánya