Cégünk, a CTDI Kft. egy multinacionális elektronikai készülékek nagytételes javításával és felújításával foglalkozó vállalat. Jelenleg 500 fő dolgozik Budapest XVIII. kerületében, autóval és tömegközlekedéssel is jól megközelíthető telephelyünkön.

Munkatársat keresünk

TERMÉKMÉRNÖK

pozícióba.

Feladatok:

  • Új alkatrészek törzsadatainak meghatározása és rögzítése
  • NPI termékek alkatrészigényeinek felmérése, a terméktípusonként szükséges alkatrészek listáinak összeállítása és azok rögzítése
  • Alkatrész törzsadatok és alkatrészlisták (BOM-ok) naprakészen tartása
  • Az alkatrészek életciklusainak nyomon követése, az életciklus változások rögzítése
  • A beszerzési és tervezési osztály szakmai támogatása műszaki oldalról.
  • Az alkatrészek műszaki specifikálása a társosztályok számára.
  • Javaslattétel helyettesítő alkatrészek használatára.
  • Az alkatrészköltségek csökkentésére irányuló projektek szakmai támogatása műszaki oldalról.
  • Alkatrészekkel kapcsolatos műszaki támogatás nyújtása a raktározási és termelési osztálynak
  • Csomagolási utasítások létrehozása a termelési osztály számára.
  • Együttműködés a cég minőségbiztosítási osztályával az alkatrészekkel kapcsolatosan felmerülő problémák, nem-megfelelőségek hatékony kivizsgálása és megoldása érdekében.

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség (pályakezdők jelentkezését is várjuk)
  • Műszaki rajz olvasási ismeretek
  • Széleskörű alkatrészismeret (elektronikai, mechanikai, elektromechanikai)
  • Nagyfokú precizitás
  • Jó szóbeli és írásbeli kommunikációs készség angol nyelven
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Pozitív hozzáállás, tanulási hajlandóság
  • Jó problémamegoldó készség
  • Döntéshozatali képesség
  • Terhelhetőség

Előny:

  • Villamosmérnöki végzettség
  • Vállalatirányítási rendszerben szerzett tapasztalat (preferáltan SAP)
  • Multinacionális környezetben szerzett releváns tapasztalat
  • Adatátviteli kábelek típusainak átfogó ismerete
  • Csomagolástechnikai ismeretek
  • Alkatrész beszerzői tapasztalat
  • NPI tapasztalat
  • Vállalatirányítási rendszerben szerzett tapasztalat

Munkarend:

  • Rugalmas

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Projektmenedzsment
  • Termékfejlesztés, tervezés
  • Mérnök
  • Speciális mérnöki területek
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest, XVIII. Kerület

Jelentkezni fényképes, magyar-angol nyelvű önéletrajzzal lehet.