Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Wanadis Kft.

Az emberek 80%-a magnéziumhiányban szenved. Ennek több oka is van. Az Ősi Magnézium egy "egészség" tudatos kozmetikai termékcsalád, melynek célja, hogy az emésztőrendszert nem terhelve, a bőrön keresztül juttasson megfelelő mennyiségű magnéziumot a sejteknek, ezáltal biztosítva egy egészségesebb életet a felhasználóinknak. Az Ősi Magnéziumnak egyre több "hívője" van a felhasználói körében.

Bővülő csapatunkba egy tapasztalt, csapatjátékos szakembert keresünk az alábbi pozícióra:

Termékmenedzser

Főbb feladatok, munkák:

    - Az Ősi Magnézium termékek teljeskörű marketing tevékenységeinek megtervezésében való aktív részvétel

    - A marketing feladatok operatív levezénylése/koordinálása/elvégzése beleértve mind az online aktivitások (adwords, facebook és egyéb megjelenéseket), továbbá a nyomtatott hírdetéseket és a kiállításokon való AKTÍV részvételeket is.

    - partneri kapcsolatok felkutatása/kialakítása véleményvezér kulcs felhasználókkal (természetgyógyászokkal, masszőrökkel, sportolókkal, blogolókkal stb )

    - viszonteladói hálózat aktív bővítése és folyamatos ápolása

    - aktív részvétel a folyamatos termék fejlesztésben

Az álláshoz tartozó elvárások:

    - minimum 2-3 éves termékmenedzseri tapasztalat FMCG területen

    - agilis, dinamikus, kreativ hozzáállás

    - FONTOS a stabil angol nyelvtudás, de csak olvasási szinten, nem tárgyalási szinten

    - a legfontosabb, hogy higyj a termékeinkben

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    - gyógyszer/kozmetikai ipari tapasztalat

    - egészségüggyel kapcsolatos végzettség

    - előny a tárgyalóképes angolnyelv tudás

Amit kínálunk:

    - Részese lehetsz egy folyamatosan fejlődő termékcsalád sikerének. Fiatalos csapatban dolgozhatsz, ahol megbecsülnek, elismernek és sok szabadságot adnak az ötleteidnek.

    - Versenyképes, teljesítmény orientált fizetést ( 250,000-350,000 nettó fizetés amely alap + forgalom arányos jutalékból tevődik össze)

    - Ha a terveink megvalósulnak ez a nettó kereset évente 25-50%-al is emelkedhet

    - Nemzetközi piacralépési lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Márka- és Termékmenedzser
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

1112, BUDAPEST BUDAÖRSI út 153..

A "jelentkezem" gombra kattintva, várjuk magyarnyelvű fényképes önéletrajzod.

Havi nettó fizetési keret: 300 000 HUF

Egyéb juttatások: éves bónusz / mozgóbér,mobiltelefon

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
2 db szavazat
Állás, munka még: Wanadis Kft.>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Termékmenedzser
  • Hirdető cég: Wanadis Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Város: XI. kerület
  • Feladatok: - Az Ősi Magnézium termékek teljeskörű marketing tevékenységeinek megtervezésében való aktív részvétel - A marketing feladatok operatív levezénylése/koordinálása/elvégzése beleértve mind az online aktivitások (adwords, facebook és egyéb megjelenéseket), továbbá a nyomtatott hírdetéseket és a kiállításokon való AKTÍV részvételeket is. - partneri kapcsolatok felkutatása/kialakítása véleményvezér kulcs felhasználókkal (természetgyógyászokkal, masszőrökkel, sportolókkal, blogolókkal stb ) - viszonteladói hálózat aktív bővítése és folyamatos ápolása - aktív részvétel a folyamatos termék fejlesztésben
  • Elvárások: - minimum 2-3 éves termékmenedzseri tapasztalat FMCG területen - agilis, dinamikus, kreativ hozzáállás - FONTOS a stabil angol nyelvtudás, de csak olvasási szinten, nem tárgyalási szinten - a legfontosabb, hogy higyj a termékeinkben
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Fizetés: 300000 HUF
  • Egyéb juttatások: éves bónusz / mozgóbér mobiltelefon
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2017.01.11
  • értékelés: 3
  • értékelők száma: 2