A Testo világszinten piacvezető a hordozható és telepített mérési megoldások szakterületén. 32 leányvállalatában több mint 3000 munkatárs végez szerte a Földön e High Tech vállalkozás számára kutatási, fejlesztési, gyártási és értékesítési tevékenységet. Vevőinket kiemelkedően precíz mérőműszereinkkel és a jövő adatmenedzsmentje számára kialakított innovatív megoldásokkal győzzük meg.

A Testo termékei segítenek időt és erőforrásokat megtakarítani, a környezetet és az emberek egészségét védeni, valamint az áruk és szolgáltatások minőségének színvonalát emelni. A konszern erősségét a kkv-k rugalmasságával ötvözzük. Alkosson együtt velünk és fejlessze magát tovább. Önre nem csupán munkatársként, emberként is tekintünk!

Ismerje meg vállalatunk hátterét a linkre kattintva.

Termékmenedzser

Hűtés-, fűtés-, klíma- és légtechnika területre

Munkakör részletezése, feladatok

  • Digitális mérőműszerek és az ezekhez kapcsolódó szolgáltatások értékesítése
  • Napi értékesítési feladatok ellátása, értékesítési célkitűzések realizálása
  • Ügyfelekkel és viszonteladókkal való kapcsolattartás e-mailben, telefonon és személyesen
  • Bejövő érdeklődések kezelése, árajánlatok készítése, azok nyomon követése és lezárása
  • Partneradatbázis kezelése, karbantartása
  • Szakmai és üzleti tárgyalások önálló szervezése és lebonyolítása
  • Kiállításokon való részvétel, előadások, prezentációk tartása, műszaki tanácsadás

Elvárások

  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • Megfelelő szakmai tudásszint és annak karbantartása
  • Műszaki területű értékesítésben szerzett minimum 3-5 év tapasztalat
  • Vevőorientált szemlélet és munkavégzés
  • Prioritások meghatározásának képessége
  • Pontos, precíz, önálló munkavégzés
  • Angol nyelv legalább középfokú ismerete
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • B kategóriás jogosítvány és vezetési gyakorlat

Személyiségbeli elvárások

  • Önálló, pontos, precíz rapid munkavégzés
  • Rendszerszemléletű gondolkodásmód
  • A vállalat céljaival és a feladataival való azonosulás
  • Határidők és a megbeszéltek betartása
  • Aktív, csapatorientált személyiség
  • Határozott fellépés, jó kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Nyitott, rugalmas és alkalmazkodó személyiség, új ismeretek gyors elsajátítására való képessége
  • Jó prezentációs készség
  • Jó megjelenés

Előny

  • Vállalatirányítási rendszer ismerete: SAP vagy SAP Business One

Amit kínálunk:

  • Rendelkezünk egy multinacionális cég stabilitásával és szervezett működésével, ugyanakkor a kis-, és középvállalkozások rugalmasságával is
  • Az elmúlt 27 évben folyamatos fejlődésben vagyunk, most is bővülünk
  • Szeretjük az új ötleteket, együtt dolgozzuk ki a "cselekvési tervet", így nálunk lehetőség van az egyéni ötletek és javaslatok megvalósítására
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség, fiatal, dinamikus csapat
  • Szakmai fejlődési lehetőség, továbbképzések
  • Teljes munkaidő
  • Azonnali munkakezdés

    Az ideális jelentkező lélekben fiatal, rugalmas személyiség, önálló, folyamatosan fejlődni vágyó és tudó, a munkáját szerető személy.

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs
  • Mérnök, Műszaki értékesítő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest, 1139 Röppentyű utca 53.