Nemzetközi céghálózat több, mint 25 éves múlttal rendelkező, alumínium és rozsdamentes kereskedelemmel foglalkozó budapesti vállalata keres értékesítésben jártas

Termékmenedzser/ Területi képviselő

munkatársat.

feladatok:

  • A kijelölt aktív vevőknek értékesítés, inaktív vevők aktiválása, új vevők akvirálása a kijelölt területen
  • A feldolgozott alumínium termék forgalom dinamikus növelése, a meglévő géppark üzemeltetésével
  • Műszaki tanácsadás a partnerekkel
  • A kijelölt területen a piaci lefedettség növelése
  • Aktív részvétel a célkitűzések meghatározásában és végrehajtásában
  • Javaslattétel a feldolgozási lehetőségek és a termékkör bővítésére a piaci igények ismeretében
  • szoros együttműködés a belső értékesítő kollégákkal
  • A pozíció rendszeres utazással jár Magyarország területén

Az ideális jelölt:

  • Főiskolai és/vagy egyetemi végzettség – elsősorban műszaki menedzser/gépészmérnök végzettségű
  • Min. 3 – 5 éves tapasztalattal rendelkezik a műszaki értékesítés területen
  • Kiemelkedő kereskedelmi érzék, kimagasló tárgyalási készség jellemzi
  • Kiváló kapcsolatteremtő képesség
  • Önállóan kezdeményező, dinamikus, kitartó és eredményorientált egyéniség
  • Innovatív személyiség
  • Ismeri a szükséges számítógépes programokat
  • Érvényes autóvezetői engedélye van

Amit kínálunk:

  • versenyképes, eredményorientált bérezés
  • cégautó, mobiltelefon
  • modern, barátságos munkakörnyezet
  • stabilan, eredményesen működő, külföldi tulajdonú vállalkozás

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Mérnök, Műszaki értékesítő
  • Területi képviselő
  • Marketing, Média, PR
  • Márka- és Termékmenedzser
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest