A HR Partner Consulting nagy múltú, hazai partner cége számára

keres új munkatársat az alábbi pozícióra:

Termékmenedzser - Románia

Feladatok:

    OTC/ Étrendkiegészítő termékek marketing feladatainak ellátása

    Érdekel a termék-marketing és értesz a médiához? Agilis vagy, jól kommunikálsz románul és magyarul is, és élvezed a gyorsan változó környezet kihívásait? Jelentkezz hozzánk és az alábbi izgalmas feladatok várnak rád:

  • Romániában forgalmazott termékek marketing kommunikációs stratégiájának kialakítása, marketing tevékenységek tervezése és kivitelezése;
  • a termékek piaci helyzetének elemzése, piackutatás, konkurencia-elemzés;
  • termékpozicionálás és a kapcsolódó kommunikációs tevékenység (főként média) menedzselése;
  • termékfejlesztési és új termék-bevezetési javaslatok kidolgozása együttműködésben az üzletág vezetővel, a K+F és innovációs csapattal;
  • csomagolástervezés;
  • a termékportfólió marketing költségeinek tervezése, hatékony felhasználása és nyomon követése;
  • folyamatos együttműködés külső (marketing kommunikációs, kreatív-, média-, piackutató ügynökségek) és belső partnerekkel (üzletág vezető, marketing, K+F, innováció, pénzügy, ellátási lánc, PR).

Megéri jelentkezni, mert:

  • egy dinamikusan épülő üzletág sikerének részese lehetsz;
  • a termékmenedzsment széles spektrumán, külföldi piacon gyarapíthatod szakmai tapasztalatodat;
  • egy dinamikus, összetartó csapat tagja lehetsz;
  • az egészségmegőrzés érdekében tevékenykedhetsz.

Munkavégzés helye:

Budapest III. kerület

Várnak a csapatba, ha:

  • marketing/közgazdász szakirányú végzettséggel és min. 3 év FMCG/OTC termékmenedzsmentben szerzett munkatapasztalattal rendelkezel;
  • agilis vagy, rugalmas és nyitott, jó a koordinációs készséged, motivál a gyorsan változó környezet, a sokrétű feladatkör;
  • szeretsz csapatban dolgozni és képes vagy az önálló munkavégzésre is;
  • magyar és folyékony román anyanyelvi szintű nyelvtudással rendelkezel.

Szakmai önéletrajzodat és céljaidat, eredményeidet röviden bemutató motivációs leveledet a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk.