Informatikai területen tevékenykedő partnercégünk keres csapatbővülés miatt új pozícióba kollégát a termékmenedzsment osztályra.
A cég fő célja, hogy a közeljövőben kiterjessze szolgáltatásait a nemzetközi piacra is, így a fejlődési lehetőség hosszú távon garantált náluk.

Termékmenedzser

Főbb feladatok, munkák:

  • A felelősséghez tartozó szolgáltatások piacának ismerete, folyamatos piackutatás
  • Aktív részvétel a termék- és szolgáltatásfejlesztési irányok meghatározásában
  • Backlog-menedzsment
  • Termékekhez kapcsolódó belső folyamatok támogatása
  • Teljesítménymutatók kidolgozása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Minimum 5 éves tapasztalat IT menedzsment területen
  • Informatikai affinitás
  • Agilis szoftverfejlesztés ismerete (módszertani)
  • Folyékony nyelvtudás angol nyelven szóban és írásban
  • Alkalmazkodókészség a rugalmas munkaidőhöz

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Informatikai vagy jogi területen hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Piac- és termékfejlesztési tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Nemzetközi bevezetésben való részvételi lehetőség
  • Innovatív projektekben való részvételi lehetőség
  • Felelősségteljes munkakör
  • Új csapat, új munkakör

Egyéb információ az állásról:

  • pozícióba keresünk új munkatársakat

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Márka- és Termékmenedzser

Munkavégzés helye:

Budapest

Amennyiben szeretne jelentkezni az álláslehetőségre, kérem, kattintson a "Jelentkezem" gombra!