Százhalombattán működő, dinamikusan fejlődő autóipari partnercégünk megbízásából keresünk Termékmenedzser munkatársat

Termékmenedzser

Feladatok:

  • Új termék bevezetése
  • Gyártási folyamatok optimalizálása
  • Vevői követelmények figyelése, feldolgozása
  • Terméket érintő változások koordinálása
  • Kapcsolattartás a társosztályokkal és a fejlesztő központtal

Elvárások:

  • Főiskolai végzettség
  • 2-3 éves autóipari projektmenedzsmentben szerzett, NPI tapasztalat
  • IATF, APQP, VDA RGA ismeretek
  • Felhasználói szintű IT ismeret
  • Magabiztos középszintű angol nyelvismeret
  • Multinacionális csapatmunkában való részvétel
  • Utazási hajlandóság

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Márka- és Termékmenedzser
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Százhalombatta