Egy nemzetközi biztosítási konszern tagjaként, mint a magyar biztosítási piac egyik legdinamikusabban fejlődő szereplője, bővülő Élet Termékmenedzsment csapatunkba keresünk

TERMÉKMENEDZSERT

AMIRE NÁLUNK SZÁMÍTHATSZ:

  • közvetlen hangulatú munkakörnyezetben dolgozhatsz,
  • kipróbálhatod, milyen egy agilis átalakuláson átformálódó, újításokra nyitott munkahely,
  • részt vehetsz új szegmensek felkutatásában, a cross-szektoriális termékek fejlesztésében,
  • megismerkedhetsz a biztosítási szakmával.

AMIK A NAPI FELADATAID LESZNEK:

  • biztosítás piaci trendek figyelése,
  • új termékek fejlesztése az ötleteléstől a megvalósításig,
  • termékportfólió elemzés.

EZEN KÍVÜL RÉSZT VEHETSZ:

  • üzleti projektekben (akciók, viselkedés közgazdaságtani kísérletek),
  • folyamatok optimalizálásában, robotizációs kísérletekben.

AMIT VÁRUNK TŐLED:

  • nyitottságot az újra, proaktivitást és együttműködést,
  • lényeglátást, összefüggések felismerését, elemző képességet,
  • felsőfokú - elsősorban gazdasági vagy természettudományi – végzettséget (vagy folyamatban lévő, ilyen irányú felsőfokú tanulmányokat),
  • Excel ismeretet,
  • középszintű angol nyelvtudást.

AMIT KÍNÁLUNK:

  • kiváló munkahelyi légkört, összetartó és lelkes csapatot,
  • felelősségteljes munkát,
  • rugalmas munkakörülményeket,
  • folyamatos visszajelzést munkádról és fejlődésedről,
  • versenyképes jövedelmet, cafeteriát és bónuszt,
  • szakmai tapasztalatszerzési és képzési lehetőséget, mindezt a munka-magánélet egyensúlya mellett.

Állás, munka területe(i):

  • Bank, Biztosítás, Bróker
  • Termékfejlesztés
  • Marketing, Média, PR
  • Márka- és Termékmenedzser
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest, 1022 Bég utca 3-5.