D.A.S. Jogvédelmi Biztosító Zrt.

Termékmenedzser (Jogász)

·  A jogvédelem területén, Magyarországon is piacvezető D.A.S. JogSzerviz neve mára egybeforrt a jogvédelemmel. Európa legdinamikusabban fejlődő D.A.S. leányvállalataként feladatunk, hogy ügyfeleink jogi érdekeit magas színvonalon szolgáljuk ki.

Főbb feladatok, munkák:

  • termékfejlesztési feladatok ellátása, termékstratégia megalkotásában való részvétel
  • termékfejlesztési projektek vezetése
  • termékek jogi és felügyeleti megfeleléseinek ellenőrzése
  • kapcsolattartás az anyacég képviselőivel angol nyelven
  • értékesítési kapcsolattartás, üzleti tárgyalásokon részvétel
  • a biztosító ügyfeleinek peren kívüli és peres képviselete, jogi tanácsadás
  • compliance, adatvédelmi és társasági jogi feladatokban való esetleges részvétel

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • jogi egyetemi diploma
  • üzleti gondolkodás
  • tárgyalóképes (beszélt és írott) angol nyelvtudás
  • felhasználói szintű számítógépes tudás
  • ügyfél- és teljesítmény-centrikus szemlélet
  • kiváló kommunikációs készség
  • precíz, önálló, pontos munkavégzés
  • vonatkozó jogszabályok ismerete, alkalmazása
  • határozott fellépés
  • rugalmasság, terhelhetőség
  • megbízhatóság
  • lojalitás
  • ötletek és önálló megvalósításuk

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • projektvezetési tapasztalatok
  • jogi előadói/jogtanácsosi pozícióban szerzett pénzintézeti gyakorlat

Amit kínálunk:

  • Nagyon változatos ügyeket biztosítunk Neked a szélesebb körű tapasztalatszerzési lehetőség érdekében.
  • A munkaidőd és feladataid egy része home office-ban végezhető.
  • Egyéni munkavégzésre van lehetőséged a csapattámogatás előnyével.
  • Első osztályú irodai környezetben dolgozhatsz.
  • Támogatjuk a továbbképzésedet, a másoddiploma megszerzését tanulmányi szerződéssel.
  • Biztosítjuk a kamarai tagfelvételedet költségátvállalással.
  • A teljesítményedet elismerő bérezésre számíthatsz.
  • A munkavégzést hatékonyan támogató, modern, elektronikus iratkezelési, ügyviteli rendszerrel dolgozhatsz.
  • Hozzáférést nyerhetsz Magyarország egyetlen jogvédelmi specialista vállalatának több évtizedes szakmai tapasztalataihoz.
  • Megszerezheted azt a tudást, amit az ügyfélkezelésben, a profi kommunikációban az egyetemen nem tanítanak meg senkinek.
  • Valódi értékteremtő jogi munkát végezhetsz.
  • Értékelésed, fejlődésed döntően az ügyfeleid közvetlen visszajelzésén alapul.

Állás, munka területe(i):

  • Jog, Jogi tanácsadás
  • Jogtanácsos, Jogász, Jogi előadó

Szükséges tapasztalat:

  • Pályakezdő/friss diplomás

Szükséges végzettség:

  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

1082 Budapest, Futó utca

  • A „Jelentkezem” gombra kattintás után kérjük csatolja magyar nyelvű fényképes önéletrajzát
  • Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, várjuk fényképes önéletrajzát és motivációs levelét, fizetési igény megjelölésével.