Az Ingram Micro Magyarország a világ legnagyobb informatikai és telekommunikációs nagykereskedőjének magyarországi leányvállalata, a nemzetközi és magyar IT piac egyik legmeghatározóbb szereplője. Cégünk a világ 45 országában több, mint 30.000 munkavállalót foglalkoztat, a magyar piacon pedig közel 20 éve van jelen.

Dinamikus csapatunkba keressük

Termékmenedzser

Feladatok:

  • Kapcsolattartás a képviselt gyártóval.
  • Kapcsolattartás a gyártóhoz kapcsolódó legfontosabb viszonteladókkal.
  • Termékportfólió összeállítása, készletek folyamatos ellenőrzése, a változások nyomon követése.
  • A termékkel kapcsolatos technikai ismeretek bővítése, ezen keresztül a kereskedők munkájának segítése.
  • Szakmai és kereskedelmi támogatás nyújtása az értékesítők és viszonteladó számára.
  • Termékmarketinghez kapcsolódó feladatok ellátása.

Elvárások:

  • Termékmenedzser vagy értékesítői munkakörben szerzett tapasztalat.
  • Microsoft Office készségszintű használata.
  • Önálló, felelősségteljes munkavégzés, adminisztrációban való precizitás.
  • Terhelhetőség, agilitás, proaktív hozzáállás.
  • Jó probléma felismerő és megoldó képesség, rendszerszintű gondolkodásra való képesség.
  • Új ismeretek iránti nyitottság és kreativitás.

Előnyt jelent:

  • IT értékesítésben szerzett tapasztalat.
  • Középfokú angol nyelvtudás.
  • Nagykereskedelmi területen szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés és juttatások.
  • Stabil, nemzetközi háttér.
  • Rendszeres szakmai képzések.
  • Korszerű munkakörülmények.
  • Karrierépítési lehetőség.
  • Inspiráló, agilis csapat.

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Key Account Manager
  • Üzletfejlesztő
  • Marketing, Média, PR
  • Márka- és Termékmenedzser

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

1138 Budapest, Madarász Viktor utca 47-49.