Termékmenedzser (16-0985)

HumanField Vezető- és Specialistakiválasztó Kft.

Budapest

Nemzetközi gyógyszeripari partnerünk részére keresünk munkatársat

TERMÉKMENEDZSER

(16-0985)

 pozícióba.

Feladatok:

  • Termékek pozicionálása a saját terméklistán és a piacon egyaránt,
  • Promóciós anyagok, éves marketing terv és forgalmi előrejelzés elkészítése,
  • Orvoslátogatók rendszeres tájékoztatása az új piaci adatokról, vizsgálati eredményekről,
  • Rendszeres kapcsolattartás a marketing menedzserrel,
  • Üzleti terv teljesítésének elősegítése az image fejlesztésével.

Elvárások:

  • Orvos vagy gyógyszerész végzettség,
  • Gyógyszeripari marketing, termékmenedzsment területén szerzett tapasztalat (előny: diabetológiai terület ismerete),
  • Aktív angol nyelvtudás.

Amit kínálunk:

  • Fejlődési lehetőség egy biztos hátterű cégnél,
  • Versenyképes fizetési és juttatási csomag,
  • Heti 2 nap home office lehetőség,
  • Céges autó.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük,
küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „16-0985”-es referenciaszám feltüntetésével a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Budapest