Termékmenedzser

Groupama Biztosító Zrt.

Budapest

TERMÉKMENEDZSER

Pozitív szemlélettel működünk a biztosítási piac meghatározó szereplőjeként több mint 30 éve, és a multinacionális környezet mellett is megőriztük családias hangulatunkat. Arra törekszünk, hogy érezd, mindig számíthatsz ránk! Adunk a véleményedre, értékelünk téged és a munkád. Nyitottak vagyunk az ötleteidre, megkérdezünk és meghallgatunk. Beilleszkedésed önkéntes Groupamás kollégáink segítik, akikre bátran támaszkodhatsz a kezdeti időszakban. Nálunk jó kezekben vagy!

Milyen feladatokra számíthatsz nálunk?

  • Munkád során feladatod lesz, hogy a lakossági személybiztosítások a társasági céloknak és a piaci igényeknek megfelelően kerüljenek kialakításra, a termékek koncepciójától kezdve egészen a termék végleges felépítéséig és kezeléséig.
  • Aktív közreműködéseddel riportokat és elemzéseket készítünk, hogy a vezetői döntéseket elősegítsük,
  • a csapat megbecsült tagjaként együtt fogsz dolgozni a vállalat többi területével, kiemelten a Marketing, Jogi, Stratégiai, Aktuáriusi, Értékesítési és az Informatikai területekkel, velük együtt alakítjuk ki a termékeket és a folyamatokat.
  • A csapat feladata a lakossági személybiztosításokhoz kapcsolódó oktatások szakmai támogatása melyben Rád is számítunk,
  • kulcsszereped lesz a lakossági személybiztosítások teljes árazási folyamatában, beleértve az adatbázis és díjkalkuláció készítést, modellezést, valamint a termékek eredményességének utókövetését.

  • felsőfokú végzettséggel rendelkezel,
  • motivált és proaktív személyiség vagy,
  • nyitott vagy új és innovatív módszerek kidolgozására,
  • az önálló munkavégzés sem riaszt vissza, de csapatban is szívesen dolgozol,
  • szoros barátságban vagy az Excellel,
  • szívesen és magabiztosan beszélsz angolul.

Ezen felül előnyt jelenthet, ha...

  • van termékmenedzseri vagy
  • pénzügyi, szolgáltatói területen szerzett szakmai tapasztalatod.

Miért csatlakozz hozzánk? Mert…

  • nálunk hasznos és izgalmas munkát végezhetsz, melyben kreativitásod is kibontakozhat,
  • dinamikus, családias és jókedvű csapat vár Rád,
  • széles körű és hasznos ismereteket gyűjthetsz egy nagyvállalat működésének folyamatairól,
  • versenyképes jövedelem és kiemelkedő béren kívüli juttatások várnak (cafeteria, egészségbiztosítás, egészségpénztári hozzájárulás, nyugdíjbiztosítás).

Állás, munka területe(i):

  • Bank, Biztosítás, Bróker
  • Termékfejlesztés

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

Egészségpénztár, Cafeteria

Munkavégzés helye:

Budapest

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Budapest