A magyar optikai piac vezető szereplője, a GrandVision Hungary Kft, Európa legnagyobb optikai vállalatcsoportjának magyarországi leányvállalata

Termékmenedzser

munkatársat keres

Feladatok:

  • Bolti termékportfólió megtervezése
  • Fogyasztói és beszerzési árbeállítás, karbantartás
  • Promóciók beállítása
  • Részvétel az új termékek bevezetésében és a területet érintő vállalati projektekben
  • Értékesítési, ELÁBÉ, margin és készlet adatok elemzése és modellezése
  • Piaci trendek követése
  • Standard és ad hoc riportok előállítása
  • Szoros együttműködés a központi iroda társterületeivel
  • Egyeztetés, kapcsolattartás a beszállítókkal
  • Adminisztratív teendők elvégzése

Elvárások:

  • Közgazdasági főiskola/egyetemi végzettség
  • 1-3 év releváns szakmai tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Haladó szintű számítástechnikai ismeretek (kiemelten Excel, illetve valamilyen vállalatirányítási rendszer, preferáltan SAP)
  • Rendszer szemlélet
  • Erős analitikus gondolkodás

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Kiskereskedelmi tapasztalat
  • Optikai ismeretek

Amit kínálunk:

  • Pozitív légkörű, modern irodát, szép környezetben
  • Összetartó, fiatalos csapatot
  • Folyamatosan fejlődő, a munkavállalói iránt elkötelezett vállalatot
  • Szakmai és személyes fejlődési lehetőséget
  • Rendszeres szakmai és csapatépítő programokat

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Márka- és Termékmenedzser
  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Logisztikai ügyintéző, adminisztrátor
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Felsőfok/tárgyalóképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest, XI. kerület

Amennyiben felkeltettük érdeklődésedet és kedvet kaptál, hogy csatlakozz csapatunkhoz várjuk önéletrajzodat a fizetési igényed megjelölésével a Jelentkezem gombon keresztül.