Termékmenedzser

B. Braun Trading Kft.

1023 Budapest, Felhévízi utca 5.

Egy dinamikus, multinacionális vállalatnál vagy egy megbízható családi vállalkozásnál keres új kihívásokat? Az 1839 óta az egészségügy fejlődését szolgáló B. Braun-vállalatcsoportnál mindkettőt megtalálja! A cégcsoportot Magyarországon az egészségügyi termékek fejlesztésével és gyártásával foglalkozó B. Braun Medical Kft., a termékek értékesítését végző B. Braun Trading Kft., a dialízishálózatot működtető B. Braun Avitum Hungary Zrt., valamint a Központi Funkciókat ellátó B. Braun SSC Hungary Kft. képviseli. A vállalatcsoport több mint 2600 munkatársával a magyarországi egészségügyi piac egyik legnagyobb szereplője.

Értékesítési csapatunkba keresünk a magas színvonalú szakmai munka iránt elkötelezett munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

A termékmenedzserek feladata az értékesítés támogatása az alábbi, kiemelt termékcsoportok esetében:
1) egyszer használatos infúziós eszközök, infúziós alapoldatok, parenterális tápszerek, regionális anesztézia termékei.
2) akut dialízis ellátás, infekciókontroll , sebkezelés

Feladatok:
  • Központi marketingtől kapott hírlevelek, információs anyagok fordítása
  • A termékismereti és / vagy egyéb képzések megszervezése.
  • A termékismereti és / vagy egyéb képzések, illetve termékismertető előadások megtartása a már meglévő és potenciális vevők (belső oktatási, kórházi, kongresszusi előadások) valamint az értékesítéssel foglalkozó munkatársak számára.
  • A termék kompetencia felméréshez kapcsolódó tesztek szakmai összeállítása.
  • Részvétel az anyacég által szervezett szakmai tréningeken, illetve a lokális gyakorlati képzéseken.
  • Magyar nyelvű promóciós és reklám anyagok szakmai szempontból történő kidolgozása.
  • Termékbevezetés esetén a piacra vezetési terv, termékregisztráció, klinikai dokumentációk előkészítése
  • A meghirdetett tenderek elemzése, és a közvetlen felettese jóváhagyásával a szükséges termék-specifikáció határidőre történő elkészítése.
  • A termékköréhez tartozó tenderek retrospektív elemzése és az eredmények ütemezett közlése a felettesével. A megbeszélés alapján javaslatok tétele a tender hatékonyság növelésének céljából.
  • A hozzá tartozó termékcsaláddal kapcsolatban trendanalízis készítése.
  • A hozzá tartozó termékcsalád értékesítésével kapcsolatos Benchmark adatok elemzése.
  • Folyamatos figyelemmel kísérése a hozzá tartozó termékek életútjának és ennek megfelelő termék portfólió menedzselése.

A pozícióhoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Egészségügyben szerzett tapasztalat előny
  • Értékesítési szervezetben szerzett tapasztalat előny
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office World, Excel)
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • "B" kategóriás vezetői engedély és vezetési gyakorlat
  • Jó kommunikációs és szervező készség.
  • Pontos, szabályszerű, precíz, önálló munkavégzés

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés és juttatások
  • Proaktív csapat
  • Stabil, támogató vállalati háttér
  • Négyszeres AON legjobb munkahely
  • Szakmai továbbképzési lehetőségek

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Márka- és Termékmenedzser

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Felsőfok/tárgyalóképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

A jelentkezéshez kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes, részletes szakmai önéletrajzát az alábbi Dékány Adrienn HR munkatárs részére