ASBIS Kft

Nemzetközi cégünk, több mint 20 éve van jelen a magyar informatikai disztribútori piacon. Számítógép alkatrészek, szerverek, notebookok nagykereskedelmével foglalkozunk. További sikeres fejlődésünkhöz munkatársat keresünk budapesti irodánkba.

Termékmenedzser

Feladatok:

    Elsődleges feladatkör:

    • A felelősségi körébe tartozó márkák termékeinek beszerzése, a beszerzési folyamatok irányítása és nyomon követése
    • A felelősségi körébe tartozó márkák értékesítési folyamatának koordinálása
    • Kapcsolattartás a kiemelt partnerekkel, értékesítés a kiemelt partnerek számára
    • Heti, havi riportok készítése, készlet kezelése
    • Árpolitika kialakítása
    • Kapcsolattartás a gyártóval, gyártókkal
    • Versenytársak figyelése
    • Akciók és promóciók tervezésével kapcsolatos szoros együttműködés a marketing csapattal
    • Készletmenedzsment, a megfelelő pénz és készletforgási sebesség biztosítása
    • Éves, negyedéves tervezés a saját területén

    Általános feladatok:

    • A viszonteladói ügyfélkör bővítése, ügyfelek tájékoztatása a cég tevékenységéről, a forgalmazott termékekről, termékek áráról és elérhetőségéről
    • Megrendelések adatainak rögzítése és feldolgozása, ügyféladatok karbantartása
    • Kapcsolattartás a raktárral
    • Értékesítéshez kapcsolódó egyéb adminisztratív feladatok ellátása

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Kereskedelmi szemlélet, kezdeményezőkészség, jó szervezőképesség, terhelhetőség
    • Angol nyelvtudás, kommunikációképes szóban és írásban egyaránt
    • Számítástechnikai ismeretek, Microsoft irodai szoftverek készségszintű használata
    • Pontosság, határidők betartása

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • Sikerorientált, ambiciózus, motiválható személyiség
    • Képesség a felelősségteljes, önálló munkavégzésre
    • Megbízhatóság
    • Tanulásra és fejlődésre nyitott személyiség
    • Proaktivitás

Amit kínálunk:

    • Nemzetközi háttér
    • Szakmai fejlődési lehetőség
    • Versenyképes fizetés

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs
  • Értékesítési, Kereskedelmi vezető
  • Kereskedelmi munkatárs
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Felsőfok/tárgyalóképes szint

Munkavégzés helye:

1135 Budapest, Reitter Ferenc utca 46.

Fényképes önéletrajz