Cégünk Európa egyik legnagyobb kárpitos bútor gyártója. Konszern szinten közel 3000 főt foglalkoztatunk. Termékeinket több, mint 95%-ban Nyugat-Európában értékesítjük.

Termékinformációs manager

Főbb feladatok, munkák:

    Termékfejlesztések nyomonkövetése, dokumentációk kezelése.

    Kárpitozott bútorok modellspecifikus technikai dokumentációinak, működtetési, összeszerelési útmutatóinak az elkészítése.

    Műszaki adatok, szövegek, termékleírások rögzítése.

    A taralmak külső fordításának koordinálása.

    Elektronikus értékesítési segédletek (elektronikus Termékkatalógus) elkészítése.

    Érdekes jövőbeli projektekben való részvétel.

Az álláshoz tartozó elvárások:

    Pontos és strukturált munkavégzés.

    Magas elkötelezettség, tanulási hajlandóság, csapatmunka.

    Kiváló német nyelvtudás.

    Angol nyelvtudás előnyt jelent.

    Jó MS Office ismeretek.

    Layout- Software ismeret előnyt jelent (Adobe FrameMaker vagy InDesign).

    Grafikus és képszerkesztő Sotware ismeret előnyt jelent (Adobe Photoshop, Adobe Illustrator).

    CAD (2D und 3D) alapismeret előnyt jelent (AutoCAD, Inventor).

Amit kínálunk:

    Versenyképes jövedelem, 13. havi jutalom

    Kihívásokkal teli munka, egy fiatal motivált csapatban.

    Személyes és szakmai fejlődési lehetőség.

    Munkaterület egyéni kialakításának lehetősége, a személyes erősségek és képességek alapján.

    Szakmai fejlődési lehetőség.

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • Gyártás, Termelés
  • Termékfejlesztés, tervezés
  • Marketing, Média, PR
  • Márka- és Termékmenedzser
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Német - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

9900 Körmend, Rákóczi utca 154.

Egyéb juttatások:

éves bónusz / mozgóbér, szakmai tréningek, nyelvtanulás támogatása

Lehetőség szerint német nyelvű, fényképes önéletrajz.