A Pénzjegynyomda Zrt., az ország egyetlen bankjegy- és egyik legnagyobb okmány - és hamisítás elleni védelemmel ellátott termékeket gyártó biztonsági nyomdája, munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

Termékgazda

Feladatok:

  • Részvétel az ajánlati önköltség-kalkulációk készítésében
  • A termék gyártásához szükséges információk átvétele a megrendelést végző munkatárstól
  • A korábban nem gyártott termékek esetében a megrendelés teljesíthetőségének, a termék gyárthatóságának vizsgálata
  • A gyártáshoz szükséges kiemelt anyagok és azok mennyiségének, valamint hozzálékának meghatározása és tervezése
  • A termék gyártási műveleteinek részletes meghatározása, további szükséges utasítások elkészítése, illetve az integrált vállalatirányítási rendszerben történő rögzítése
  • A termék életútjának végigkísérése

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség, nyomdaipari szakképzettség
  • Legalább 3 éves releváns szakmai tapasztalat
  • Angol/német nyelvtudás

Előnyt jelent:

  • A biztonsági nyomdaipar technológiai folyamatainak magas szintű ismerete

Amit kínálunk:

  • Stabil vállalati háttér, hosszú távú munkalehetőség
  • Felelősségteljes, változatos munkakör
  • Szakmai kihívások, fejlődési lehetőség
  • Versenyképes juttatási csomag

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Projektmenedzsment
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül bármelyik:

  • Angol - Alapfok/társalgási szint
  • Német - Alapfok/társalgási szint

Munkavégzés helye:

Budapest, V. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, fényképpel ellátott magyar nyelvű részletes szakmai önéletrajzát - bérigény megjelölésével várjuk.