A németországi központú Festo világszerte élen jár az ipari automatizálás terén. Mindig kreatív folyamatmegoldásokkal állunk elő, hogy a gyakorlatban is valóra válthassuk ötleteinket. Munkaadóként mindent megteszünk annak érdekében, hogy a jövőbe mutató ötletek megvalósuljanak. Mire számítunk Tőled? Gondolkozz újszerűen! Próbálj ki új dolgokat! Nálunk teret kapnak saját ötleteid.

Ehhez mi biztosítjuk a nagyfokú alkotói szabadságot, a sokféle fejlődési lehetőséget és az iparág legjobb módszereit!

Nézz szembe új kihívásokkal egy világszínvonalú gyártócsapat tagjaként a Festo -nál!

Termékfelelős mérnök

    Cégünk több mint 25 éve vezető szerepet tölt be pneumatikai elemek gyártása területén. Dinamikus fejődésünk biztosítása érdekében új kollégákkal bővítjük erőforrásainkat.

Feladatok:

  • Műszaki támogatás nyújtása a társ szervezeti egységek és munkatársak részére termék konstrukcióval és gyárthatósággal kapcsolatos kérdésekben és feladatokban
  • Javaslattétel a széria termékek módosítására gyárthatósági-, költségcsökkentési-, biztonsági-, minőségi-, stb. szempontokat figyelembe véve
  • A termékmódosítási javaslatok konstrukciós szempontból történő önálló elbírálása és kivitelezése
  • Termékmódosítások bevezetéséhez szükséges műszaki információk biztosítása, a módosítás műszaki koordinációja
  • Eltérési engedélyek önálló véleményezése konstrukciós szempontból
  • Konstrukciós okok miatti eltérési engedély indítása
  • Mintajelentések véleményezése konstrukciós szempontból
  • Termékdokumentációk önálló készítése és módosítása (3D/DRW/MAS/DBL/BoM…)
  • Végellenőrzési utasítások önálló készítése és módosítása
  • A konstrukcióra vonatkozó külső és belső reklamációk kivizsgálása, a hibák okának felderítése, a szükséges intézkedések definiálása és elvégzése
  • Konstrukciós támogatás és közreműködés a FESTO-AM Kft. által gyártandó új és áttelepített termékek projektjeiben a helyi projektfelelős irányítása mellett
  • Az új és áttelepített termékek bevezetése során a konstrukció műszaki ellenőrzése, javaslattétel a termék optimalizálására

Elvárások:

  • Gépészmérnöki végzettség
  • 2-4 éves releváns szakmai tapasztalat
  • Angol nyelv tárgyalási szintű ismerete, mellette a német nyelv előnyt jelent
  • Creo Parametric vagy más hasonló CAD szoftver alapos ismerete
  • Általános gyártás-, mérés- és anyagtechnológiai ismeret
  • Átfogó SAP ismeret
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • LEAN elvek ismerete
  • Jó kommunikációs készség
  • Felelősségteljes személyiség
  • Csapatjátékos attitűd

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Termékfejlesztés, tervezés
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Felsőfok/tárgyalóképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a "jelentkezem" gombra kattintva.