IBV Hungária Kft. (IBV HUNGÁRIA VILÁGÍTÁSTECHNIKAI ÉS MŰANYAGIPARI KFT)
  • Az IBV Hungária Világítástechnikai és Műanyagipari Kft. 25 éve kezdte meg működését és mára közel 500 fővel Kiskunfélegyháza egyik legjelentősebb munkaadója, Európa vezető por- és páramentes ipari lámpatest gyártója, műanyagfeldolgozó specialistája, mely az alábbi munkakör betöltésére keres kollégát:

  • Termékfelelős mérnök (csoportvezető)

    Főbb feladatok, munkák:

      • Részvétel a fejlesztésben és együttműködés a fejlesztőkkel, valamint a tesztelésben résztvevő kollégákkal
      • Új projektek bevezetése, koordinálása
      • Villamosmérnöki és gépészmérnöki csapat munkájának koordinálása
      • Nullszéria és sorozatgyártás optimalizálása
      • Bemintázások, próbagyártások és jóváhagyási folyamat koordinálása
      • Árajánlatok készítése a kivitelváltozatokhoz
      • Meglévő termék esetén komplex kivitelváltozat, fejlesztési feladatok vezetése, koordinációja

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      • Gépészmérnöki vagy villamosmérnöki végzettség
      • Műszaki szakterületen szerzett tapasztalat (előny műanyagfeldolgozásban)
      • Angol vagy német társalgási szintű nyelvtudás
      • Felhasználói szintű számítógép kezelés (előny SAP vállalatirányítási rendszerismeret)
      • Gyors, precíz, önálló és kreatív munkavégzés
      • Jó elemző és problémamegoldó képesség

    Amit kínálunk:

      • Stabil, megbízható, családias légkörű cégnél hosszú távú munkalehetőség
      • Fiatal, lendületes, csapatban való munkavégzés, változatos feladatok
      • Nemzetközi háttér, szakmai továbbképzési, fejlődési- és karrierlehetőség
      • Versenyképes jövedelem (rendezvények, juttatások, kedvezmények)

    Állás, munka területe(i):

    • Mérnök
    • Gépészmérnök
    • Villamosmérnök
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 3-5 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    A felsoroltak közül bármelyik:

    • Angol - Középfok/kommunikációképes szint
    • Német - Középfok/kommunikációképes szint

    Munkavégzés helye:

    6100 Kiskunfélegyháza, Csanyi út 71.

    A "jelentkezem" gombra kattintás után kérem csatolja az önéletrajzát.