Cégünk dinamikus növekedése a bizonyíték rá, hogy mik a jövőbeli céljaink: szeretnénk nagyvállalatként, azonban egy magyar családi vállalkozás értékeit megőrizve fejlődni úgy, hogy hosszú időn át tudjuk vevőink számára a TERRÁN minőséget garantálni.

A GENERON tetőcserép hűen tükrözi cégünk szellemiségét, hiszen innovatív és környezettudatos is egyszerre. Esztétikus, könnyű kezelhetőségének köszönhetően pedig korszerű, emellett teljes egészében felhasználóbarát.

Az egyedülálló GENERON napelemes tetőcserép termékcsaládunk további növekedése érdekében keresünk a TERRÁN Megújuló Energia Divíziójába kreatív, innovatív ötletekkel rendelkező az új megoldásokra nyitott munkatársat az alábbi munkakörre

Termékfejlesztő (Pécs)

Főbb feladatok:

  • Napelemes termékcsaládunk konstrukciós támogatása
  • Új termékek fejlesztésében való részvétel
  • Szakmai kapcsolattartás a partnereinkkel
  • Vezetői döntéstámogatás
  • Rendszeres kapcsolattartás a társosztályokkal és a külföldi leányvállalatainkkal

Elvárások:

  • Villamos vagy gépész felsőfokú végzettség
  • Nyitottság új technológiák megismerése felé
  • Tervező rendszerek, analízisek, szimulációs lehetőségek ismerete
  • Hasonló munkakörben szerzett gyakorlat, multinacionális környezetben szerzett tapasztalatot előnyként vesszük figyelembe
  • Középfokú angol nyelvtudás (írásban és szóban)
  • Analitikus gondolkodásmód, precíz, pontos munkavégzés
  • Önálló munkavégzésre való képesség

Amit kínálunk:

  • Családbarát vállalati kultúra
  • Stabil vállalati háttér
  • Versenyképes jövedelem
  • Változatos munka

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Termékfejlesztés, tervezés
  • Mérnök
  • Gépészmérnök
  • Villamosmérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Pécs

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.