Sió-Eckes Kft. (SIÓ ECKES KFT.)
  • Magyarország piacvezető gyümölcslégyártójának csapata új munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

  • Termékfejlesztő mérnök

    Főbb feladatok, munkák:

      • Új termékek kifejlesztésében való aktív részvétel:a receptúrától a bevezetésig
      • Meglévő termékek megadott szempontok szerinti átdolgozása, receptúrákra javaslattétel ill. minták készítése
      • Szövegtervek összeállítása és ellenőrzése
      • Szakmai ismeretek folyamatos fejlesztése szakirodalom (interneten keresztül is) figyelésével
      • Minőségbiztosítási törvények, jogszabályok, jelölési előírások folyamatos nyomon követése, ismerete szükséges a munkakör ellátásához.
      • A termékfejlesztési munkához kapcsolódó nyilvántartások és jelentési kötelezettségek elvégzése, SAP rendszer használatával

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      • Élelmiszeripari/tartósítóipari/vegyész főiskolai vagy egyetemi tanulmányok
      • 1-3 év releváns területen szerzett tapasztalat
      • angol társalgási nyelvtudás
      • Analitikai, folyamat-gondolkodás
      • Logikus gondolkodás
      • Pontos, precíz munkavégzés
      • Minőség iránti elkötelezettség
      • Élelmiszeripari jogszabályok ismerete
      • hatékony stresszkezelés

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      SAP ismeret

    Amit kínálunk:

      Izgalmas, kihívásokkal teli munka, melyben folyamatos fejlődési lehetőség biztosított!

    Állás, munka területe(i):

    • Gyártás, Termelés
    • Termékfejlesztés, tervezés
    • Mérnök
    • Vegyészmérnök
    • Mezőgazdaság, Környezet
    • Mezőgazdaság, Élelmiszeripar
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 1-3 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

    Munkavégzés helye:

    8600 Siófok, Május 1. utca

    Egyéb juttatások:

    éves bónusz / mozgóbér, mobiltelefon, cafeteria

    A jelentkezés gombra kattintva, kérjük csatolja önéletrajzát és motivációt levelét!