A LEONI egy világszínvonalú vállalat, amely energetikai és adatkezelési termékeket, megoldásokat és szolgáltatásokat nyújt az autóipar és más iparágak számára. Termékeink közé sorolhatóak vezetékek, optikai szálak, szabványosított kábelek, speciális kábelek, kábelkötegek, továbbá egyéb intelligens temékek és smart szolgáltatások. Innovációs partnerként és megoldási szolgáltatóként, a LEONI kiemelkedő fejlesztési és rendszerszintű szakértelemmel támogatja partnereit. A németországi székhelyű LEONI csoport a világ 31 országában, több mint 88.000 embert foglalkoztat és 2017-ben 4,9 milliárd eurós konszolidált árbevételt ért el.

Hatvani gyáregységünk, az LKH LEONI Kft a huzal és kábel részleghez tartozik és 174 dolgozóval 20 éve gyárt elektromos vezetéket az autóipar számára. Dolgozóink vevőorientáltsága, és minőségtudata nagyban hozzájárul partnereink elégedettségéhez.

www.leoni.com

Termékmérnök

Feladatok:

  • Elektromos kábelek és alkatrészek fejlesztése, tervezése vállalati és vevői specifikációk, igények alapján
  • Mintarendelések indítása, koordinálása
  • Műszaki termékdokumentáció ( termékstruktúra, belső specifikáció, adatlap, munkaterv, alkatrészlista) kezelése
  • Laboratóriumi rendelések szervezése, nyomon követése
  • Vevői kérések, elvárások feldolgozása
  • Gyártási költségek meghatározása
  • Új termékek bevezetésének, próbagyártásának aktív támogatása
  • Részvétel termékek áttelepítési projektjében
  • Változások tervezése,előkészítése, kezelése
  • Szoros együttműködés a német központi fejlesztő csapattal

Munkavégzés helye:

Hatvan, 3000 Kölcsey Ferenc utca 53..

    Jelentkezni a "Jelentkezem" gombra kattintva lehet.

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás
  • Autóipari szabványok ismerete elönyt jelent
  • Kreatív és eredményorientált gondolkodásmód
  • Csapatmunkára és önálló munkavégzésre való képesség
  • Jó kommunikációs képesség
  • Kezdeményezőkészség
  • Prezentációs kézség
  • Csapatszellem és felelősségtudat
  • Német nyelvtudás előnyt jelent