A Gentherm az autóipar vezető és dinamikusan fejlődő vállalata, amely a gépjármű ülések és belső terek hőkomfortjával foglalkozik.

Világszerte 20 telephelyen 13.000 kollégánk dolgozik Európában, Ázsiában és Észak-Amerikában. Munkatársaink minden nap azért dolgoznak, hogy vevőink termékeink és szolgáltatásaink minőségével mindenkor elégedettek legyenek.

Magyarországi csapatunk erősítése céljából, pilisszentiváni (Budapesttől 15 km-re fekvő) telephelyünkre keresünk kollégát az alábbi pozícióba

Termékfejlesztő mérnök

A TE FELADATAID:

  • Új termékek kifejlesztése a vevői igények alapján
  • Fejlesztési projektek műszaki kérdéseiben folyamatos kapcsolattartás a vevőkkel (OEM, TIER1)
  • Együttműködés a társosztályokkal (gyártótelephelyek, helyi mintakészítés, sales, projektvezetés, logisztika, quality)
  • Javaslattétel meglévő termékek továbbfejlesztésére és módosítására
  • Termékdokumentációk elkészítése
  • Tesztelések tervezése, megrendelése, elemzése együttműködésben akkreditált tesztlaborunkkal
  • Szükség szerint új anyagok bevezetése, közreműködés alapanyag DVP elkészítésében
  • DFMEA-k elkészítése

NÁLUNK A HELYED, HA:

  • Felsőfokú műszaki végzettséggel rendelkezel (gépész- vagy közlekedésmérnök),
  • Angol nyelvtudásod kommunikációképes, (előnyként értékeljük, ha németül is beszélsz) és szívesen is használod munkád során
  • Felhasználói szinten kezeled az MS Office-t, illetve a CAD rendszereket,
  • Rendelkezel 1-3 éves fejlesztői vagy autóipari tapasztalattal,
  • Téged is hajt az innováció, együtt tudsz fejlődni a vállalatunkkal, eredményekben gondolkodsz, miközben nem riadsz vissza a változásoktól.

AMIT AZ ÓRABÉREN FELÜL KÍNÁLUNK NEKED:

  • albérlet / utazási támogatás, ingyenes buszjárat Budapestről
  • 13. havi bér, célprémium, túlóra kifizetés, cafeteria
  • rugalmas munkaidő, tréningek
  • egészségügyi szűrések, sportolási támogatás
  • változatos, kedvezményes saját étkező
  • izgalmas céges rendezvények

Dolgozz Te is az autóipar egyik vezető vállalatánál!

Mi vár Rád a Gentherm innovatív és modern vállalatánál?  Változatos és kihívásokkal teli feladatok, jó csapatszellem, motiváló, nemzetközi munkakörnyezet, teljesítményfüggő javadalmazás, fejlődési lehetőség, rugalmas munkarend és változatos juttatások.

Pályázatod, önéletrajzod e-mailen várjuk. További információért keresd a HR igazgatóság munkatársait a fenti e-mail címen, illetve az alábbi telefonszámokon: +36 26-567-738, +36 26-567-957.