Termékfejlesztő mérnök (élelmiszeripar) (4-30-39090/PR)

  • Feladatok:
    • A magyarországi élelmiszeripar meghatározó szereplője keresi új tapasztalatokra éhes kollegáját
      Termékfejlesztő mérnök
      munkakörbe.

      Ha szeretnéd a munkádat egy összetartó csapat tagjaként, sok szakmai önállóssággal megfűszerezve végezni akkor olvass tovább.

      Termékfejlesztő mérnökként ezek lesznek a főbb feladataid:

      - Termék receptúrák kezelése, felülvizsgálata, módosítása
      - Gyártás optimalizálási projektekben történő részvétel
      - Lépték gyártások és üzemi implementációk megszervezése
      - Gyártási dokumentációk és utasítások elkészítse, felülvizsgálata
      - Új termékek tesztelésében történő részvétel

  • Elvárások:
    • Ideálisan az alábbi elvárások szükségesek a pozíció betöltéséhez:
      - Felsőfokú élelmiszeripari mérnöki végzettség
      - Legalább 2 éves releváns szakmai tapasztalat, technológiai jártasság (hús-/tejipar, konzervipar, állateledel gyártás stb.)
      - Kommunikációképes angol vagy német nyelvtudás beszállítókkal történő kapcsolattartáshoz
      - Élelmiszeripari anyagismeret

  • Amit a megbízónk kínál:
    • Ügyfelünk folyamatos stabil hátterű, jól bevezetett termékpalettával rendelkező cég, ahol folyamatos szakmai képzéseket, sok szabadságot és önállóságot kaphatsz. Emellé korrekt bérezést, cafeteriat, igény szerint albérlet-támogatást biztosítanak neked.

  • Orientáció:
    • Gyártás, Termelés
    • Folyamatmérnök
    • Termékfejlesztés, tervezés
    • Mérnök
    • Speciális mérnöki területek

  • Munkavégzés helye:
  • Sárvár

  • Fizetés:
  • versenyképes