Termékfejlesztő mérnök – Csillapított ékszíjtárcsa

Munkakörbe tartozó főbb feladatok

  • Új termékek fejlesztése, konstrukciója a prototípus fázistól a sorozatgyártásig
  • Komponensek és összeállítások 3D modelljének létrehozása Creo környezetben
  • Projektek konstrukciós dokumentációinak kezelése, rajzok ellenőrzése és jóváhagyása
  • Termékek fejlesztését célzó új megoldások kidolgozása
  • Kommunikáció a projekttagokkal, vevővel és beszállítókkal a konstrukció folyamata során
  • Aktív közreműködés a gyártástechnológia fejlesztésében

Munkakör betöltéséhez tartozó elvárások

  • Egyetemi vagy főiskolai gépész vagy mechatronikai mérnöki végzettség
  • Minimum 2 éves konstrukciós területen szerzett releváns munkatapasztalat
  • Célgéptervezés és/vagy szerszámkonstrukcióban szerzett tapasztalat előny
  • Legalább középfokú angol és/vagy német nyelvtudás (napi szintű használat)
  • Németországi képzés vállalása
  • Creo, SAP, FMEA, FEM ismeret
  • Kiváló kapcsolatteremtő készség, pozitív hozzáállás, tanulási hajlandóság
  • Felelősségtudat, önálló és pontos munkavégzés

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Gépészmérnök
  • Gyártás, Termelés
  • Termékfejlesztés, tervezés

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül bármelyik:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)
  • Német (Középfok/kommunikációképes szint)

Munkavégzés helye:

Szombathely

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.