Medimetál Kft.

A Medimetal Kft. egyik nagy múltú, meghatározó, mindennapos beszállítója a hazai kórházaknak. A saját fejlesztésű és -gyártású implantátumok értékesítésének 70% azonban exportból származik, mely partnerek több kontinensen is megtalálhatóak. Együttműködő fejlesztési projektek vezető sebészekkel. Rendszeres részvétel hazai és nemzetközi szakmai kiállításokon, pl. Dubai, Düsseldorf, Miami helyszínekkel. A gyártás az orvostechnikai eszközökre vonatkozó, szigorú minőségirányítási rendszer alapján felépített, meghatározó módon forgácsoló technológia felhasználásával. Kitűnő, új, korszerű, svájci és német gyártású, CNC-géppark. (Tornos, DMG, Monnier-Zahner, Star)

Vállalati létszám: kb. 70 fő. Kellemes környezet az Eger szélén található ipartelepen

Munkatársat keresünk

Termékfejlesztő- és gyártástámogató mérnök

pozícióba.

Főbb feladatok, munkák:

    A széleskörű, általános, mérnöki feladatok főbb tartalma:

    • a vállalat saját fejlesztésű, balesetsebészeti implantátumok és műtéti eszközök termékválasztékának technológiai fejlesztése, dokumentálása,
    • vállalat-irányítási rendszeradatok gyártási tartalmú meghatározása,
    • konstrukciós tervezési közreműködés saját termékek, készülékek, mérőeszközök, stb. kialakításában,
    • közreműködés minőségirányítási rendszer műszaki tartalmú dokumentálásában és –működtetésében,
    • vállalat-irányítási rendszer saját feladatokhoz kapcsolódó felhasználása,
    • alkalmanként vevői partnerkeresés és –kezelés külföldi, szakmai kiállítások alkalmával.

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • gépészmérnöki végzettség,
    • angol nyelv ismerete legalább középfokú szinten, angol nyelvű írásos és szóbeli kommunikációs készség,
    • ProEngineer / Creo parametrikus tervező rendszer ismerete
    • érdeklődés az orvosi eszközök speciális szakmai háttere, alkalmazása és gyártási rendszere iránt,
    • affinitás komplex munkavégzési tartalom iránt.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • legalább 3 éves szakmai gyakorlat,
    • gördülékeny, jó angol nyelvű kommunikációs készség,
    • ESPIRIT CAM-alkalmazás gyakorlott ismerete,
    • hosszesztergák és megmunkáló központok programnyelvének ismerete,
    • jártasság orvostechnikai eszközök minőségirányítási szabályzásának alkalmazásában.

Amit kínálunk:

    • a környezeti, regionális viszonyoknak megfelelő, megbecsült bérezés,
    • szükség esetén költségek részleges átvállalása,
    • komplex, sokoldalú munkavégzés rugalmas, közvetlen munkatársi környezetben,
    • jártasság- és referencia-szerzés speciális orvostechnikai üzletágban

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Termékfejlesztés, tervezés
  • Mérnök
  • Gépészmérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

3304 Eger, Berva-völgy

Egyéb juttatások:

mobiltelefon, cafeteria, nyelvtanulás támogatása

  • szakmai önéletrajz
  • végzettségeket igazoló diplomák másolata (szakmai és angol nyelv)