CHILI PRODUKT KFT.

Termékfejlesztő

A szegedi központú Chili Produkt Kft., Magyarország és a régió egyik meghatározó fűszerkereskedelmi és gyártó cége TERMÉKFEJLESZTŐ munkatársat keres.

Leendő munkatársunk feladatai lesznek:

- meglévő termékek vizsgálata, tesztelése
- különféle felhasználású fűszerkeverékek fejlesztése
- új, egyéb élelmiszeripari termékek projektszerű fejlesztése
- általános minőségbiztosítási dokumentáció és részfeladatok elvégzése

A jelölttel szemben támasztott elvárások:

- fűszerkeverékek, vagy egyéb szárazkeverékek gyártásában, fejlesztésében szerzett aktív tapasztalat
- élelmiszeriparban töltött legalább 3 év tapasztalat
- felsőfokú végzettség
- angol nyelvtudás beszédben és írásban
- precizitás
- magabiztos számítógép-használati tudás
- Word és Excel felhasználói szintű ismerete

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

- húsiparban, pékiparban, édesiparban szerzett jártasság
- további idegen nyelvek ismerete

Amit kínálunk:

- dinamikusan fejlődő cég fiatalos csapatában való munkavégzés
- versenyképes bérezés
- eseti projektbónusz

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Minőségbiztosítás
  • Termékfejlesztés, tervezés
  • Mezőgazdaság, Környezet
  • Mezőgazdaság, Élelmiszeripar

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Havi nettó fizetési keret:

220.000 Ft

Egyéb juttatások:

éves bónusz / mozgóbér

Munkavégzés helye:

6771 Szeged

A fényképes önéletrajzzal történő jelentkezéseket fogadjuk.