Termékfejlesztési mérnök

    Folyamatosan bővülő csapatunkba keresünk új kollégát termékfejlesztő mérnöki pozícióba. Pályakezdő mérnökök jelentkezését is várjuk.

    Amennyiben képes az ismeretei valamint készségei birtokában a termékfejlesztés valamennyi fázisában önálló, alkotó munkára, továbbá ismeri a termékfejlesztés innovációs folyamatát és képes a termék életpálya ciklusait menedzselni, úgy Önt keressük.

FELADATOK:

    • Marketing stratégia kialakítása és megvalósításának támogatása
    • Termék fejlesztés, csomagolóanyagok tervezésének és kivitelezésének menedzselése
    • Hírlevél kampányok, az online és közösségi média tartalmak, marketing anyagok készítésének menedzselése
    • Kommunikációs stratégia kialakítása, marketing adatbázis kezelése
    • Részvétel kockázatelemzésben
    • Élelmiszeripari termékek (tejtermékek) gyártásának, forgalomba hozatalának támogatása szabályozásokat érintő információkkal;
    • Élelmiszerekre vonatkozó jogszabályokkal kapcsolatos kérdések megválaszolása; részvétel a reklamációk kivizsgálásában és a szükséges javító intézkedések bevezetésében.
    • Belső eljárások kidolgozása, folyamatok javítása, ehhez kapcsolódó projektek kezelése;
    • Részvétel a mintagyártásokban

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Élelmiszeripari mérnöki végzettség
    • Élelmiszeripari alapanyagok ismerete
    • Minőségbiztosítási rendszer ismerete
    • Naprakész élelmiszerjogi és élelmiszer szabályozási, élelmiszer jelölési ismeretek
    • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    Hasonló munkakörben, élelmiszeripari területen szerzett szakmai tapasztalat.

Amit kínálunk:

    • Hosszú távú, biztos munkalehetőség egy stabil hátterű cégnél
    • Szakmai fejlődési lehetőség
    • Kihívásokkal teli munkakör

Egyéb információ:

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Termékfejlesztés, tervezés
  • Mérnök
  • Minőségbiztosítási mérnök
  • Mezőgazdaság, Környezet
  • Mezőgazdaság, Élelmiszeripar
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Rugalmas munkavégzési hely - Budapest, Jász-Nagykun-Szolnok megye

Egyéb juttatások:

éves bónusz / mozgóbér, céges autó, mobiltelefon

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja magyar nyelvű fényképes önéletrajzát.