A partnercégünk egy dinamikusan növekvő, technológia-orientált nagyvállalat, amely szemészeti implantátumok és műtéti eszközök gyártásában vezető szerepet tölt be Európában. Zsámbéki központjában találhatóak a kutatás-fejlesztés, a gyártás, a logisztika és a minőségirányítás részlegei, míg Budapesten, Franciaországban és Csehországban lokális, Genfben pedig nemzetközi kereskedelmi irodát működtet. A partnerünk több, mint 60 országba exportál, a legfontosabb piacai között van Németország, ahol partnercégeken keresztül jelentős a piaci részesedése.

A partnercégünk új munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Termékfejlesztési mérnök

Feladatok:

  • orvostechnikai eszközök fejlesztésében és piacra helyezésében való részvétel
  • a vonatkozó minőségügyi elvárások megismerése és érvényesítése
  • termékdokumentáció elkészítésében való közreműködés az ISO 13485 szabályozás mentén
  • a dokumentációs rendszer fejlesztése
  • társosztályokkal való szoros együttműködés (termékmenedzsment, regisztráció, minőségbiztosítás, gyártás és gyártástervezés osztályok)
  • mintagyártások, laboratóriumi mérések megszervezése és kiértékelése
  • műszaki tartalmú elemzések, riportok készítése és bemutatása a vezetőség felé

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség orvosbiológiához kapcsolódó műszaki területen (pl. egészségügyi mérnök)
  • képesség angol nyelvű szabványszövegek értelmezésére, feldolgozására
  • képesség angol nyelvű dokumentumok önálló előállítására
  • lényeglátás
  • rendszerszemlélet
  • proaktivitás
  • minőségtudatos munka

Előny:

  • orvostechnikai eszközök fejlesztésében, fenntartásában szerzett tapasztalat
  • ISO 13485 belső auditori képesítés
  • optikai ismeretek

Amit kínálunk:

  • rugalmas munkavégzés
  • dinamikusan fejlődő innovatív vállalat stabil háttérrel
  • versenyképes fizetés, béren kívüli juttatások
  • cafeteria (SZÉP kártya, magán-egészségügyi ellátás, óvodai, bölcsődei, iskolai támogatás)
  • konferenciákon, tréningeken, kiállításokon és szakmai rendezvényeken való részvétel lehetősége
  • csapatmunka egy fiatalos és energikus csapatban

Az önéletrajzokat fizetési igény megjelölésével a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk: