Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
A PreVital termékek gyártója, a magyarországi központú Partner in Pet Food Kft. budaörsi központjába keresünk

Termékfejlesztési koordinátor (NPD Specialist)

munkatársat

Feladatok és felelősségek:

  • Az új termékek fejlesztéséhez kapcsoló projektek koordinációja
  • Az új termékek fejlesztési folyamatának állandó fejlesztése
  • Az új termékfejlesztéshez kapcsolódó napi problémák megoldása
  • Az értékesítők támogatása ügyféltalálkozókra történő felkészülésben, ajánlatkészítésben
  • A kereskedelmi csapatok által a vállalat legjobb összetételű termékportfolió használatának biztosítása
  • A termékminták beszerzésének koordinációja
  • Állandó kapcsolattartás és támogatás nyújtása a következő társosztályoknak: supply chain, értékesítés, termékfejlesztés, beszerzés, marketing, pénzügy
  • Az új termékek fejlesztéséhez kapcsolódó elemzések és riportok összeállítása
  • SRF rendszer teljes körű üzemeltetése

elvárások:

  • Felsőfokú végzettség (gazdasági/marketing/élelmiszeripari)
  • Tapasztalat nem elvárás, marketing vagy projektmenedzsment tapasztalat előny
  • Erős, magabiztos angol nyelvtudás (nemzetközi projektek koordinációjához elengedhetetlen)
  • Microsoft Office programok magabiztos használata, magas szintű ismerete
  • Nagyfokú precizitás
  • Gyors, hatékony munkavégzés
  • Gyakorlatias, problémamegoldó szemlélet
  • Rugalmasság

Amit kínálunk:

  • Fiatalos és dinamikus csapat
  • Fejlődési lehetőség
  • Versenyképes bérezés

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Márka- és Termékmenedzser
  • Marketing, Média, PR vezető
  • Projektmanager
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budaörs, 2040 Puskás Tivadar utca 14.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, és szeretne egy sikeres, nemzetközi cég munkatársa lenni, kérjük küldje el önéletrajzát a „Jelentkezem” gomb megnyomásával!

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Termékfejlesztési koordinátor (NPD Specialist)
  • Rövid pozíció név: Termékfejlesztési vezető
  • Hirdető cég: Partner in Pet Food Hungária Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Pest megye
  • Város: Budaörs
  • Feladatok: Az új termékek fejlesztéséhez kapcsoló projektek koordinációja Az új termékek fejlesztési folyamatának állandó fejlesztése Az új termékfejlesztéshez kapcsolódó napi problémák megoldása Az értékesítők támogatása ügyféltalálkozókra történő felkészülésben, ajánlatkészítésben A kereskedelmi csapatok által a vállalat legjobb összetételű termékportfolió használatának biztosítása A termékminták beszerzésének koordinációja Állandó kapcsolattartás és támogatás nyújtása a következő társosztályoknak: supply chain, értékesítés, termékfejlesztés, beszerzés, marketing, pénzügy Az új termékek fejlesztéséhez kapcsolódó elemzések és riportok összeállítása SRF rendszer teljes körű üzemeltetése
  • Elvárások: Felsőfokú végzettség (gazdasági/marketing/élelmiszeripari) Tapasztalat nem elvárás, marketing vagy projektmenedzsment tapasztalat előny Erős, magabiztos angol nyelvtudás (nemzetközi projektek koordinációjához elengedhetetlen) Microsoft Office programok magabiztos használata, magas szintű ismerete Nagyfokú precizitás Gyors, hatékony munkavégzés Gyakorlatias, problémamegoldó szemlélet Rugalmasság
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
  • Feladás dátuma: 2018-02-16
Állás, munka még: Partner in Pet Food Hungária Kft.>