Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
A Szerencsejáték Zrt Kereskedelemfejlesztési és Interaktív Értékesítési Központjába keres - a jelenlegi és jövőbeli termékeinek piacra viteléhez és kereskedelem fejlesztéséhez -

termékfejlesztési és szolgáltatás fejlesztő projektmenedzser

munkatársat keres

    Feladata az online kereskedelmi rendszerekhez kapcsolódó különböző funkcionális területek fejlesztési igényeinek összegyűjtése, kategorizálása, rangsorolások meghatározása. Részt vesz a fejlesztésekhez kapcsolódó specifikációk elkészítésében, a fejlesztési projektek végrehajtásában. Előkészíti és felügyeli új termékek és szolgáltatások bevezetését, üzleti üzemeltetését

Feladatok:

  • Fejlesztési igények összegyűjtése, specifikálása, rangsorolása
  • Új fejlesztések és üzembe helyezések koordinálása
  • Hibajavítások és tesztelések koordinálása
  • Kapcsolattartás az üzleti és informatikai területekkel, beszállítókkal, fejlesztőkkel
  • Új fejlesztési ötletek, ügyfél észrevételek feldolgozása, értékelése
  • Projekt dokumentáció és ütemterv készítése
  • Státusz riportok készítése
  • Megvalósíthatósági tanulmányok készítése
  • Fejlesztési folyamatok optimalizálása
  • Részvétel az online kereskedelem üzleti terveinek kialakításában, aktualizálásában

Elvárások:

  • 2-3 év releváns munkatapasztalat (online fejlesztések, projektkoordináció, rendszerszervezés, folyamatszervezés)
  • Projektmenedzsment ismeretek
  • MS Project és MS Office programok készségszintű használata
  • Üzleti és fejlesztői gondolkodásmód
  • Az internetes kereskedelem alapjainak és eszközeinek ismerete
  • Kiváló kommunikáció szóban és írásban egyaránt (magyarul és angolul)
  • Pontos, megbízható munkavégzés
  • Igényesség az önállóan ellátandó feladatok terén
  • Felsőfokú gazdasági és/vagy műszaki végzettség
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Bejegyzés-mentes erkölcsi bizonyítvány

Előnyt jelent:

  • Széleskörű informatikai ismeretek
  • Website-ok, webshop-ok, mobilalkalmazások fejlesztésének folyamataiban
  • Online kereskedelmi és fejlesztési trendek ismerete
  • JIRA vagy egyéb feladatkezelő rendszerek ismerete
  • Üzleti igénykezelési folyamatban szerzett tapasztalat
  • Nagyvállalati környezetben vagy all service ügynökségnél szerzett internetes kereskedelemmel kapcsolatos munkatapasztalat
  • Egyéb idegen nyelv ismerete

Ezt nyújtjuk cserébe

  • Izgalmas, értelmes, felelősségteljes feladatok
  • Magyarország legnépszerűbb játékai, nagy kampányok, nagy partnerek
  • Folyamatos szakmai fejlődés
  • Segítőkész munkatársak
  • Kiszámítható nagyvállalati háttér
  • Versenyképes fizetés
  • Cafeteria és egyéb juttatások

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Projektmenedzsment
  • Rendszertervező
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül mindegyik:

  • Angol - Felsőfok/tárgyalóképes szint
  • Magyar - Anyanyelvi szint

Munkavégzés helye:

Budapest, 1015 Csalogány utca 30-32..

Jelentkezni lehet írásban, a szakmai önéletrajzot, motivációs levelet és a végzettséget igazoló dokumentumok másolatát mellékelve „fejlesztő projectmenedzser„ jeligére!

FONTOS! Felhívjuk a Tisztelt Pályázók figyelmét, hogy elektronikus benyújtás esetén MINDEN csatolandó dokumentumot egyszerre kérünk benyújtani.

A beküldött dokumentumok pótlására, kiegészítésére postai úton/személyesen nincs lehetőség és csak a hiánytalan dokumentációt tekintjük érvényesnek.

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
db szavazat
Állás, munka még: Szerencsejáték Zrt.>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Termékfejlesztési és szolgáltatás fejlesztő projektmenedzser
  • Rövid pozíció név: Projektmenedzser
  • Hirdető cég: Szerencsejáték Zrt.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Város: I. kerület
  • Feladatok: Fejlesztési igények összegyűjtése, specifikálása, rangsorolása Új fejlesztések és üzembe helyezések koordinálása Hibajavítások és tesztelések koordinálása Kapcsolattartás az üzleti és informatikai területekkel, beszállítókkal, fejlesztőkkel Új fejlesztési ötletek, ügyfél észrevételek feldolgozása, értékelése Projekt dokumentáció és ütemterv készítése Státusz riportok készítése Megvalósíthatósági tanulmányok készítése Fejlesztési folyamatok optimalizálása Részvétel az online kereskedelem üzleti terveinek kialakításában, aktualizálásában
  • Elvárások: 2-3 év releváns munkatapasztalat (online fejlesztések, projektkoordináció, rendszerszervezés, folyamatszervezés) Projektmenedzsment ismeretek MS Project és MS Office programok készségszintű használata Üzleti és fejlesztői gondolkodásmód Az internetes kereskedelem alapjainak és eszközeinek ismerete Kiváló kommunikáció szóban és írásban egyaránt (magyarul és angolul) Pontos, megbízható munkavégzés Igényesség az önállóan ellátandó feladatok terén Felsőfokú gazdasági és/vagy műszaki végzettség Tárgyalóképes angol nyelvtudás Bejegyzés-mentes erkölcsi bizonyítvány
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol, Magyar
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2017-09-14