Termékfejlesztési csoportvezető - E-motor

A Schaeffler egy dinamikus, világszerte jelen lévő technológiai vállalat, melynek sikere a vállalkozói szellemen és családi tulajdonon alapul. Érdekesnek tűnik mindez? A legjelentősebb autógyárak, valamint a repülőipar és az ipari ágazat partnereként számos lehetőséget biztosítunk szakmai és egyéni fejlődéséhez.

Munkakörbe tartozó főbb feladatok

  • Elektromos hajtáslánccal kapcsolatos termékek fejlesztése, konstrukciója a prototípus fázistól a sorozatgyártásig
  • Projektek konstrukciós dokumentációinak kezelése, rajzok ellenőrzése és jóváhagyása
  • Termékek fejlesztését célzó új megoldások kidolgozása
  • Kommunikáció a projekttagokkal, vevővel és beszállítókkal a konstrukció folyamata során
  • Csoport céljainak meghatározása és a kapcsolódó KPI-ok nyomon követés
  • Fejlesztési eredmények, projekt státusztok riportálása az érintett stakeholderek felé
  • Munkavállalóinak fejlesztésére való javaslattétel és támogatás biztosítása
  • Csoport kapacitásának megtervezése és nyomon követése

Munkakör betöltéséhez szükséges ismeretek

  • Egyetemi vagy főiskolai villamosmérnöki vagy mechatronikai mérnöki végzettség
  • Gyakorlatban alkalmazott (tárgyalás szintű) angol és német nyelvtudás
  • Minimum 5 éves autóipari területen szerzett munkatapasztalat
  • Minimum 3 éves vezetői, team koordinátori munkakörben  szerzett munkatapasztalat
  • Tulajdonosi szemlélet, vevőközpontúság
  • Kiváló kapcsolatteremtő készség, pozitív hozzáállás, tanulási hajlandóság
  • Felelősségtudat, önálló és pontos munkavégzés
  • Utazási hajlandóság

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Termékfejlesztés, tervezés
  • Gyártás, Termelés vezető
  • Mérnök
  • Villamosmérnök

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Szombathely

Izgalmas feladatok és kiemelkedő fejlődési lehetőségek várják, hiszen innovatív megoldásainkkal a holnap világát alakítjuk. Várjuk jelentkezését.