Karrier az Audinál

Termékellenőr - Présüzem

Innovatív munkakörnyezet, változatos feladatkör

A járműgyár új részlegében a Présüzemben történik a lemezalkatrészek előállítása. A beérkező lemeztekercsekből négyzet, trapéz és formalemezeket állítunk elő. A nagykapacitású 8.000 Tonnás présgéppel percenként 10-15 alkatrészt készítünk, miközben formára húzzuk, vágjuk és kalibráljuk a terítéket. A préselt karosszéria elemek speciális tárolóba kerülnek beraktározásra. Köszönhetően az izgalmas feladatköröknek, a dinamikus munkahelyi hangulatnak és a high-tech környezetnek, az Audi Hungaria présüzeme olyan hely, ahová a munkatársak szívesen járnak dolgozni.

Következő feladatok várnak Önre

  • A szalagról érkező karosszériaelemek ellenőrzése, szemrevételezése
  • A termékek sornál történő minőségének vizsgálata vizsgálati terv alapján
  • Minőségbiztosítással kapcsolatos feladatok végrehajtása
  • Aktív segítség a préselési folyamatok optimalizálásában

Ön az ideális jelölt, ha

  • Középfokú fém-, szerszám- vagy gépipari végzettséggel rendelkezik
  • Gyártó vagy termelő vállalatnál szerzett minimum 1 éves szakmai tapasztalata van
  • Karosszéria utómunkában szerzett tapasztalat előnyt jelent
  • Nagyfokú precizitás, minőségi munkavégzés jellemzi
  • Önállóan, felelősségteljesen végzi munkáját
  • Kézügyességgel rendelkezik
  • Hajlandó három műszakos munkarend vállalására

Amit kínálunk:

Stabil, hosszútávú munkalehetőséget kínálunk munkatársainknak tervezhető munkabeosztással. Az alapbéren és a teljesítményfüggő mozgóbéren felül 13. havi bérkifizetés, nyereségtől függő prémium-kifizetés és széleskörű béren kívüli juttatások, valamint tiszta, modern gyár és minőségi munkaeszközök várnak. Kollégáink számára kedvezményes szálláslehetőséget, illetve műszakrendhez igazodó buszjáratokat biztosítunk.
Tudjon meg többet arról, hogy miért érdemes hozzánk csatlakozni!

Ha többet szeretne tudni

Munkavégzés helye: Győr, 9027 Audi Hungária út 1.

Kezdés időpontja: azonnal

Referencia kód: GYDP16072

Pályázati rendszerünket
érintő kérdéseivel kérjük hívja
Karriervonalunkat a
+36 96 66 8888-as
telefonszámon!

Kapcsolattartó személy:

Horváth Julianna
+36 96 66 4952