Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!

Piacvezető autóimportőr cégünk SKODA divíziójába várjuk

Termékelemző munkatárs

jelentkezését.

Feladatok:

  • Együttműködés a modellek gyári rendszerben történő felépítésében
  • Modell-árlista elkészítésében, aktualizálásában való aktív részvétel
  • Komplex termék-összehasonlítások elkészítése
  • Heti értékesítési statisztikák, kimutatások összeállítása, modellmix elemzések
  • Kapcsolattartás és információszolgáltatás a kereskedői hálózat részére
  • SKODA gyárral történő kapcsolattartás

Elvárásaink:

  • Gazdasági/ kereskedelmi felsőfokú végzettség
  • Legalább 3 éves releváns szakmai tapasztalat
  • Kommunikációs szintű aktív angol nyelvtudás
  • Kiváló számítástechnikai (Excel) ismeretek
  • Autóipar iránti komoly érdeklődés
  • Kiemelkedő elemzőkészség, illetve kommunikációs készség

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Piacelemző, Piackutató
  • Pénzügy, Könyvelés
  • Elemző, Tanácsadó
  • Üzleti elemző
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest

Ha hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el fényképes önéletrajzát a "Jelentkezem" gombra kattintva.

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Termékelemző munkatárs
  • Hirdető cég: Porsche Hungária Ker. Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Feladatok: Együttműködés a modellek gyári rendszerben történő felépítésében Modell-árlista elkészítésében, aktualizálásában való aktív részvétel Komplex termék-összehasonlítások elkészítése Heti értékesítési statisztikák, kimutatások összeállítása, modellmix elemzések Kapcsolattartás és információszolgáltatás a kereskedői hálózat részére SKODA gyárral történő kapcsolattartás
  • Elvárások: Gazdasági/ kereskedelmi felsőfokú végzettség Legalább 3 éves releváns szakmai tapasztalat Kommunikációs szintű aktív angol nyelvtudás Kiváló számítástechnikai (Excel) ismeretek Autóipar iránti komoly érdeklődés Kiemelkedő elemzőkészség, illetve kommunikációs készség
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 3-5 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2017-12-12
Állás, munka még: Porsche Hungária Ker. Kft.>