Eurofins Technologies Hungary Kft.

Termékcsomagoló

Az Eurofins cégcsoport a világ egyik vezető laboratóriumi és élelmiszer analitikai szolgáltatásait nyújtó cége 1987 óta. Cégünk több mint 1000 laboratóriummal és 150.000-et is meghaladó analitikai megoldással jelenleg 50 országban van jelen.
Az Eurofins Technologies cégcsoport az Eurofins csoporton belül 2015 óta működik. A világszintű céghálózat kiépítéséhez már több, nagyobb múlttal rendelkező laboratórium is csatlakozott, mint a GeneScan, a Tecna, az Abraxis, az Ingenasa és a Gold Standard Diagnostics.
Új gyártóegységünk fejlesztéséhez keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Főbb feladatok, munkák:

  • Termékek csomagolása az előírt utasítások szerint
  • Csomagolással kapcsolatos minőségellenőrzési feladatok
  • Termékek kiszállításával kapcsolatos feladatok
  • Leltározási feladatok
  • A laboratórium munkájához tartozó egyéb tevékenységek végzése (nyilvántartások, dokumentumkezelés, archiválási feladatok, munkakörnyezet tisztán tartása)
  • Termeléstámogatás, részvétel gyártási problémák kivizsgálásában

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Gyors tanulási, jó szervezési és problémamegoldó készség
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeret (Excel, Word)
  • Precíz, önálló munkavégzés
  • Rugalmasság és együttműködő készség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Ipari termelési tapasztalat
  • Angol nyelv ismerete (alapfokú)

Amit kínálunk:

  • Dinamikusan fejlődő innovatív vállalat stabil háttérrel
  • Csapatmunka egy fiatalos és energikus csapatban
  • A végzettségnek és tapasztalatoknak megfelelő versenyképes fizetés

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Csomagolás, Feltöltés

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

1047 Budapest, Fóti út

A "jelentkezem" gombra kattintás után kérjük töltse fel magyar nyelvű fényképes önéletrajzát.