Naturtrend Impex Kft

Termékcsomagoló és bambuszroló gyártó

Cégünk dinamikusan fejlődő vállalkozás. 2021-ben új nagyobb telephelyre költöztünk ahol tudjuk bővíteni csapatunkat. A telephelyünk Szőreg központjában tömegközlekedéssel jól megközelíthető helyen található. Versenyképes bérezéssel várjuk azt aki hosszútávon csapatunkban szeretne dolgozni.

Főbb feladatok, munkák:

Tavaszi, nyári időszakban bambuszroló gyártás egyedi méretben. Időszakonként leltár készítése és a raktárban történő rendszerezés. Webáruházban megrendelt termékek raktárból való kiválogatása és csomagolása lista alapján.

Az álláshoz tartozó elvárások:

Jó kézügyesség a rológyártáshoz. Figyelmes pontos munkavégzés a csomagoláshoz. Alapfokú számítógépes ismeretek. Mivel naponta 1-2 alkalommal 25-30-kg os alapanyag tekercseket fel kell emelni ezért jó fizikumú munkavállalóban gondolkodunk. Pályakezdők jelentkezését is várjuk.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

Szeret és tud barkácsolni, jó a kézügyessége. Targoncavezetői jogosítvány.

Amit kínálunk:

Határozatlan idejű munkaszerződés, mely 3 hónap próbaidőt tartalmaz. A munkavégzés munkanapokon 7.40-16.00-ig. Bérezés: betanulási időszakban garantált bérminimum. Azt követően a garantált bérminimumon felül  negyedéves premizálási rendszer mely révén a nettó jövedelem a 2020-as évben az adott pozicióban gyermektelen munkavállaló esetén 195-e HUF nettó volt. Ezen felül munkábajárási támogatást nyújtunk.

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Betanított munka

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Havi nettó fizetési keret:

140.000 - 230.000 Ft

Munkavégzés helye:

6771 Szeged, Hősök tere 5.

Rövid önéletrajzot kérünk melyben eddigi munkahelyeit, munkaköreit és tanulmányát adja meg.