Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
"Ha jól akarsz élni, légy szorgalmas, tanulj folyamatosan, és dolgozz a legjobbnál!"

A Hovány Csoport, Magyarország egyik legnagyobb és legelismertebb autókereskedelmi cégcsoportja bővülő csapatába kecskeméti telephelyére

Termék Szakértő (Mercedes márka)

munkatársat keres.

Feladatok:

  • Bemutatja az ügyfeleknek a különböző Mercedes-Benz modellek műszaki és termék tulajdonságait, felszereltségeit, felkelti érdeklődésüket ezek iránt és megismerteti őket az újításokkal illetve azok minden részletével.
  • Ismeri és használja a mai digitális eszközöket a munkájában
  • Ügyfél és igényfelmérést készít az értékesítési folyamat megkezdéséig
  • Tesztvezetéseket végez, eközben az egyes modellek sajátosságaira rámutatva lelkesíti az ügyfeleket a márka és termék iránt
  • Részletes és alapos szaktudásával támogatja az értékesítési tanácsadó munkáját
  • Intenzív önképzéssel folyamatosan bővíti szakmai ismereteit az új termékre, felszereltségekre és a műszaki újításokra vonatkozóan
  • Maximális ismeretanyaggal rendelkezik a márka összes magas szintű szolgáltatásáról
  • Tanácsadás a márka teljes termék és szolgáltatás portfóliájáról
  • Segít a gépkocsi szakszerű magasszintű átadásában

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Minimum középfokú végzettsége van, és lehetőség szerint rendelkezik ügyfelek részére nyújtott tanácsadási, konzultációs tapasztalattal prémium kategóriás termékek, szolgáltatások értékesítésében
  • Kifejezetten ügyfélközpontú a hozzáállása, rendkívül jó kapcsolatteremtő és kiváló kommunikációs készséggel is rendelkezik
  • Lelkes elkötelezettség a Mercedes- Benz márka felé
  • Kitűnő csapatjátékos az értékesítőkkel való együttműködésben is
  • Erős empatikus készség az ügyféligények és elvárások felderítésében
  • Idegen nyelven is tárgyalóképes (angol és/vagy német nyelv)
  • Érzékeny és fogékony az új technológiákra, trendekre, innovációkra
  • B. kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Munkatársaink széleskörű és folyamatos szakmai képzésben részesülnek a Mercedes-Benz teljes modellpalettájáról
  • Fix fizetési lehetőséget kínálunk

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs
  • Kereskedelmi munkatárs
  • Marketing, Média, PR
  • Márka- és Termékmenedzser

Munkavégzés helye:

Kecskemét

Amennyiben megfelelsz a fenti elvárásoknak, és örömmel csatlakoznál egy maximális ügyfél-elégedettség irányába elkötelezett lendületes csapathoz, várjuk jelentkezésedet!

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
db szavazat
Állás, munka még: ''HOVÁNY'' KFT.>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Termék Szakértő
  • Hirdető cég: ''HOVÁNY'' KFT.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Bács-Kiskun megye
  • Város: Kecskemét
  • Feladatok: Bemutatja az ügyfeleknek a különböző Mercedes-Benz modellek műszaki és termék tulajdonságait, felszereltségeit, felkelti érdeklődésüket ezek iránt és megismerteti őket az újításokkal illetve azok minden részletével. Ismeri és használja a mai digitális eszközöket a munkájában Ügyfél és igényfelmérést készít az értékesítési folyamat megkezdéséig Tesztvezetéseket végez, eközben az egyes modellek sajátosságaira rámutatva lelkesíti az ügyfeleket a márka és termék iránt Részletes és alapos szaktudásával támogatja az értékesítési tanácsadó munkáját Intenzív önképzéssel folyamatosan bővíti szakmai ismereteit az új termékre, felszereltségekre és a műszaki újításokra vonatkozóan Maximális ismeretanyaggal rendelkezik a márka összes magas szintű szolgáltatásáról Tanácsadás a márka teljes termék és szolgáltatás portfóliájáról Segít a gépkocsi szakszerű magasszintű átadásában
  • Elvárások: Minimum középfokú végzettsége van, és lehetőség szerint rendelkezik ügyfelek részére nyújtott tanácsadási, konzultációs tapasztalattal prémium kategóriás termékek, szolgáltatások értékesítésében Kifejezetten ügyfélközpontú a hozzáállása, rendkívül jó kapcsolatteremtő és kiváló kommunikációs készséggel is rendelkezik Lelkes elkötelezettség a Mercedes- Benz márka felé Kitűnő csapatjátékos az értékesítőkkel való együttműködésben is Erős empatikus készség az ügyféligények és elvárások felderítésében Idegen nyelven is tárgyalóképes (angol és/vagy német nyelv) Érzékeny és fogékony az új technológiákra, trendekre, innovációkra B. kategóriás jogosítvány
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol, Német
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
  • Feladás dátuma: 2017-10-05