Teka Magyarország Zrt.

A Teka Magyarország 2018-ben ünnepli fennállásának 118 éves jubileumát. Az 1900-ban az egykori Osztrák-Magyar Monarchia területén alapított vállalkozás azok közé a cégek közé tartozik, ahol a gyártás és termékfejlesztés kultúrája a kezdetektől fogva áthatotta annak működését.
Az évtizedek során felhalmozott tapasztalat és szaktudás nem csak a cég, de az egész magyar ipari kultúra részévé vált. Ez a tradíció napjainkban is meghatározó, mely évről évre gyarapszik biztos alapot teremtve az elkövetkező évekre.

Nem véletlen, hogy a céggel történelmileg szorosan összeforrt MOFÉM márkanevet oly gyakran az ipari Hungaricum jelzővel illetik.

Termék menedzser

Feladatok:

    - A konyhatechnikai termékek nyilvántartása, aktualizálása, karbantartása.

    - Termékkör képi bemutatása, termékeink megismertetése.

    - Új termékek bevezetését megelőzően elemzés, értékesítés támogatása, árképzésben aktív részvétel

    - Termékeinkkel kapcsolatosan tanácsadás, termékek bemutatása.

    - Meglévő partnerkapcsolatok ápolása, új üzleti kapcsolatok kiépítése.

Az álláshoz tartozó elvárások:

    - felsőfokú végzettség (értékesítési irány)

    - felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Office)

    - kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség

    - angol nyelv kommunikációs szintű ismerete

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    Előnyt jelent hasonló területen szerzett tapasztalat és gyakorlat.

Amit kínálunk:

    - hosszú távú, biztos munkahely

    - cafeteria -az első hónaptól

    - útiköltségtérítés

    - karácsonyi bónusz

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

MOSONMAGYARÓVÁR 9200, TERV utca 92..

Egyéb juttatások:

éves bónusz / mozgóbér, étkezési jegy, cafeteria, szakmai tréningek

A "jelentkezem" gombra kattintás után, kérem csatolja magyar és angol nyelvű önéletrajzát.